SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Zalewski rzecznikiem Festiwalu Mastercard OFF Camera, Grzegorz Stępniak dyrektorem artystycznym

Grzegorz Stępniak, dotychczasowy dyrektor programowy Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF Camera, od października pełni funkcję dyrektora artystycznego, a funkcję rzecznika i PR managera objął Michał Zalewski.

Michał Zalewski i Grzegorz StępniakArticle

Dyrektorem artystycznym Festiwalu Mastercard OFF Camera został Grzegorz Stępniak, który w ostatnich latach pełnił funkcję dyrektora programowego. Od października 2022 roku odpowiada za całokształt artystycznego wydźwięku Festiwalu zarówno w aspekcie prezentowanych filmów, jak i wszelkich wydarzeń towarzyszących oraz sekcji specjalnych. Ukończył Wiedzę o Teatrze i Dramatologię UJ oraz dramaturgię w Instytucie Teatralnym. Studiował na Uniwersytecie w Pittsburghu, w School of Theatre, Film and Television na UCLA w Los Angeles oraz na University of Southern California.

Michał Zalewski rzecznikiem prasowym Festiwalu Mastercard OFF Camera

W roli rzecznika oraz PR managera do zespołu dołączył Michał Zalewski, ekspert w zakresie zarządzania informacją, media i public relations oraz komunikacji kryzysowej. Właściciel marki Dobrze Powiedziane. Organizuje warsztaty z wystąpień publicznych, public i media relations, budowania marki osobistej oraz zarządzania kryzysami.

Zalewski pokieruje zespołem odpowiedzialnym za promocję oraz redakcję treści.  Do jego obowiązków będzie należała współpraca z dziennikarzami i mediami zarówno w czasie trwania Festiwalu, jak i budowanie rozpoznawalności marki Mastercard OFF Camera w mediach tradycyjnych, cyfrowych i społecznościowych w okresie pozafestiwalowym. Zastąpił Alicję Myśliwiec.

Dołącz do dyskusji: Michał Zalewski rzecznikiem Festiwalu Mastercard OFF Camera, Grzegorz Stępniak dyrektorem artystycznym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl