SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michalina Słupska brand managerką magazynu „Gala”

Nową brand managerką magazynu „Gala” (Burda International Poland) została Michalina Słupska.

Michalina Słupska Article

Do jej obowiązków będzie należało: budowanie wizerunku magazynu, współtworzenie krótko i długoterminowego planu promocji, przygotowanie i realizacja planów marketingowych w oparciu o założone cele oraz pozyskiwanie partnerów do akcji marketingowych i transakcji barterowych. Będzie także planowała kampanie marketingowe, reklamowe i sponsoringi, współpracowała z agencjami kreatywnymi i domami mediowymi, analizowała wyniki sprzedaży i czytelnictwa (i tytułów konkurencji) oraz organizowała konkursy. Będzie raportowała do senior business managera segmentu lifestyle Burda International Poland - Edyty Piecyk.

Michalina Słupska przygodę z magazynem rozpoczęła w 2015 roku, współpracując z działem Mody. Od 2016 roku, również w ,,Gali", współtworzyła rubrykę towarzyską (Galaktykę), relacjonując najważniejsze imprezy i wydarzenia w Polsce i na świecie. Od 2017 roku współpracuje również z Fundacją Andrzeja Wróblewskiego, w której to pełni funkcję koordynatora projektów.

Słupska ukończyła studia dziennikarskie, na specjalizacji PR i marketing medialny na Uniwersytecie Warszawskim oraz zarządzanie marketingowe na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, podczas których pół roku kształciła się we Francji w IAE Aix-Marseille Graduate School of Management na kierunku International Business.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Michalina Słupska brand managerką magazynu „Gala”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Sis
Co w tej Gali się dzieje? Od kilku miesięcy co chwila nowy Brand manager, a wyniki coraz słabsze. Z lapanki chyba...
9 8
odpowiedź