SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michalina Szczepańska: z „Pulsu Biznesu” na szefową „Handlu”

Od września Michalina Szczepańska obejmie stanowisko redaktor naczelnej miesięcznika „Handel” (VFP Communications). Poprzednio pracowała jako dziennikarka w „Pulsie Biznesu”.

Michalina SzczepańskaArticle

Jako redaktor naczelna „Handlu” Michalina Szczepańska zastąpi Barbarę Mikusińską-Ozobińską, które obejmie teraz funkcję ambasadora magazynu. Będzie odpowiadała m.in. in. za realizacje projektów specjalnych oraz reprezentowanie miesięcznika na rynku.

„Handel” ukazuje się od 1993 roku, jest skierowany do właścicieli i kierowników, hurtowni oraz producentów dóbr szybkozbywalnych. Z magazynem jest powiązany serwis internetowy Handelextra.pl.

Michalina Szczepańska przez ostatnie 8 lat była dziennikarką w „Pulsie Biznesu”, opisywała tam rynek spożywczy, kosmetyczny i odzieżowy. Otrzymała nagrodę Pro Polonia Opulenta (Dla Polski Dostatniej) od Polskiej Federacji Producentów Żywności za „merytoryczne i obiektywne informowanie o gospodarce żywnościowej”.

Szczepańska jest doktorem nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. W pracy naukowej zajmuje się zarządzaniem kapitałem intelektualnym przedsiębiorstw medialnych.

Dołącz do dyskusji: Michalina Szczepańska: z „Pulsu Biznesu” na szefową „Handlu”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Anna
Ale świetny transfer! Tylko szkoda jednak tak dobrej dziennikarki do branżówki.
odpowiedź