SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Microsoft reklamuje się w sieci Euronetu

Trwa kampania reklamowa firmy Microsoft, wykorzystująca wybrane bankomaty i wpłato-bankomaty sieci Euronet Polska. W kampanii udział bierze ponad 150 urządzeń operatora. Usługa PC Game Pass jest reklamowana na naklejkach magnetycznych umieszczonych na maszynach znajdujących się w strategicznych lokalizacjach, odpowiednio wyselekcjonowanych pod kątem odbiorców.

Kampania z użyciem naklejek magnetycznych na bokach bankomatów i wpłato-bankomatów sieci Euronet ma na celu promocję produktu PC Game Pass, czyli usługi umożliwiającej subskrypcję rotacyjnego katalogu ponad 100 gier wideo.

W kampanii wykorzystano ponad 150 urządzeń zlokalizowanych w kluczowych z punktu widzenia odbiorców punktach, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów z elektroniką najbardziej znanych marek. Powierzchnia naklejek magnetycznych o wymiarach 130x60 cm oraz 110x60 cm zapewnia wyjątkowo korzystną widoczność reklamy nie tylko dla klientów korzystających z urządzenia, ale również osób przebywających w pobliżu.

– Nasze bankomaty i wpłato-bankomaty służą nie tylko do transakcji gotówkowych, ale pełnią także rolę nowoczesnego kanału komunikacji marketingowej. Szeroka oferta dostępnych formatów reklamowych pozwala na ich odpowiednie dopasowanie do celu i rodzaju komunikatu, co gwarantuje precyzyjne dotarcie do odbiorców – mówi Szymon Daniłowicz, senior advertising sales manager Euronet Polska.

 

 

Dołącz do dyskusji: Microsoft reklamuje się w sieci Euronetu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl