SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Miesięcznik Zwierciadło z najwyższą na rynku sprzedażą styczniową i na drugim miejscu w pierwszym kwartale 2022 r.

W styczniu 2022 roku miesięcznik "Zwierciadło " z wynikiem 124 755 egz., znacząco wyprzedzając sprzedaż konkurencyjnych tytułów, okazał się numerem 1 na rynku magazynów luksusowych.

Article

- Już po raz trzeci nasz flagowy miesięcznik osiągnął najlepsze wyniki sprzedaży na rynku. Poprzednio miało to miejsce w numerach 9/2021 i 11/2021. Rekordowe sprzedaże to efekt pracy całego zespołu i niezwykle atrakcyjnych treści publikowanych w „Zwierciadle”. Unikalny charakter naszego magazynu, łączącego najlepsze dziennikarstwo z nowoczesną psychologią oraz inspirującymi treściami z dziedziny kultury, sztuki i mody to niezmienna gwarancja naszej przewagi rynkowej - podkreśla Adam Popielski prezes Wydawnictwa Zwierciadło.

Z danych sprzedażowych opublikowanych przez PBC – „Audyt PBC” wynika również, że miesięcznik „Zwierciadło”, z wynikiem 91 311 egzemplarzy, uzyskał 2. miejsce w sprzedaży pism luksusowych w pierwszym kwartale 2022 r., z różnicą wynoszącą jedyne 1343 egzemplarzy do „Twojego Stylu” (Wydawnictwo Bauer) który osiągnął wyniki 92 654 egzemplarzy, wyprzedzając również „Wysokie Obcasy Extra” (Agora) z wynikiem 47 680 egzemplarzy, „Pani” (Wydawnictwo Bauer) z wynikiem 33 466 egzemplarzy, „Elle” (Burda Media) z wynikiem 23 182 egzemplarzy oraz „Glamour” (Burda Media) z wynikiem 14 535 egzemplarzy.

- Cieszymy się z osiągniętych wyników sprzedaży i zdecydowanego zmniejszenia dystansu do „Twojego Stylu”. Niemal porównywalna sprzedaż "Zwierciadła" i "Twojego Stylu" oraz ogromny dystans do sprzedaży pozostałych tytułów w segmencie pism luksusowych jest dla nas powodem satysfakcji i wyrazem uznania naszych Czytelniczek i Czytelników - dodaje Adam Popielski.

Poza dobrymi wynikami sprzedaży „Zwierciadła” portal zwierciadlo.pl w styczniu 2022 roku uzyskał najwyższą w swojej historii liczbę blisko  5,3 mln odsłon, a fanpage Zwierciadła osiągnął blisko 190 tys. polubień.

Staramy się wykorzystując nasze silne strony jak najlepiej radzić sobie na  konkurencyjnym rynku. Nasz portal oraz funpage są integralną częścią naszego biznesu, a sukcesy w tym obszarze potwierdzają to, że spełniamy oczekiwania odbiorców naszych treści  – komentuje Adam Popielski.

Wydawnictwo Zwierciadło skupia pod swoimi skrzydłami miesięcznik „Zwierciadło” i „Sens” , portal oraz wydawnictwo książkowe.

Lipcowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” z Angelina Jolie na okładce już w sprzedaży.