SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Mindshare w ramach odświeżania marki dzieli nazwę na "Mind" i "share"

Dom mediowy Mindshare (GroupM/WPP) w ramach procesu odświeżania marki zmienia swoją nazwę rozdzielając zawarte w niej dwa słowa "mind" (red. a ang. umysł) i "share" (dzielić). Według firmy zmiany te będą lepiej odzwierciedlać pozycjonowanie marki w modelu „przyspieszonego wzrostu”.

Article

Rozdzielenie nazwy na "mind" i "share" to jeden z trzech elementów nowego brandingu. Nowe jest też oficjalne logo agencji z zupełnie nową czcionką i paletą kolorów. Wprowadzono "pocięty" emblemat, który oddziela słowa na dwie frazy. Zastosowano też "materiał teksty między słowami, materiał filmowy i wideo w celu stworzenia narracji.

Nad rebrandingiem Mindshare pracowało NB Studio.

Szef brytyjskiego Mindshare, Jem Lloyd-Williams, powiedział, że rebranding „modernizuje nasz branding; sprawia, że ​​czujemy się bardziej przystępni i ludzcy w sposobie, w jaki docieramy do klientów, kupujących i, co ważne, z naszymi wewnętrznymi grupami”.

- Nasze id umieszcza teraz naszą tożsamość w samym sercu dialogu. Oznacza to, że połączymy się wyjątkowo prosto i bardziej autentycznie z każdym konsumentem, konkretną osobą lub podmiotem na kilka odrębnych metod, co pozwoli nam zwiększyć popularność naszej metody do firm medialnych - mówi Greg Brooks, światowy dyrektor ds. reklamy, marketingu i tradycji w Mindshare.

WPP stworzył agencję Mindshare w 1997 roku, w wyniku połączenia działów mediowych agencji Ogilvy i JWT.

Dołącz do dyskusji: Mindshare w ramach odświeżania marki dzieli nazwę na "Mind" i "share"

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nam Nam
wow
odpowiedź