SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ministerstwo Sprawiedliwości daje 15 mln zł na kampanię o prawach pokrzywdzonych, w przetargu szuka agencji

Ministerstwo Sprawiedliwości planuje ogólnopolską kampanię informacyjną na temat działalności i zadań realizowanych przez Fundusz Sprawiedliwości ukierunkowany na pomoc pokrzywdzonym i świadkom oraz przeciwdziałanie przestępczości i pomoc postpenitencjarną. Na działania, które zostaną zrealizowane jeszcze w tym roku, chce przeznaczyć 15 mln zł.

Article

Resort rozpoczął przetarg, w którym chce wybrać agencję odpowiedzialną za przygotowanie oraz realizację zaplanowanych działań.

Do jej zadań będzie należeć opracowanie strategii medialnej i komunikacyjnej, opracowanie kreacji (z wykorzystaniem np. rysunków, zdjęć, materiałów wideo, kreacji graficznych), realizacja kampanii, zaplanowanie i zakup mediów, produkcja reklam i spotów.

Kampania ma obejmować internet, telewizję, radio, outdoor. Potrwa 8 tygodni i zakończy się przed 14 grudnia br. Jej celem będzie upowszechnienie wiedzy o zadaniach i celach Funduszu Sprawiedliwości wśród potencjalnych beneficjentów, jak również organizacji pozarządowych zajmujących się działalnością na rzecz osób pokrzywdzonych.

Działania mają spowodować wzrost świadomości na temat możliwości otrzymania dofinansowania w ramach Funduszu Sprawiedliwości. Mają również poinformować o planowanym utworzeniu sieci pomocy pokrzywdzonym - sieci ośrodków regionalnych na terenie kraju oraz o możliwości otrzymania wsparcia w ramach działających ośrodków i przyszłej sieci ośrodków, promować planowane utworzenie infolinii pomocy pokrzywdzonym oraz promować nową stronę internetową Funduszu Sprawiedliwości.

Przetarg trwa do 27 sierpnia br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ministerstwo Sprawiedliwości daje 15 mln zł na kampanię o prawach pokrzywdzonych, w przetargu szuka agencji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl