SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

MM Szczecin w strukturach Koszalińskiego Oddziału Mediów Regionalnych

Od 1 sierpnia br. stanowiące dotychczas osobną jednostkę w ramach Oddziału MM Moje Miasto portal internetowy MM Szczecin oraz drukowany tygodnik “MM Szczecin”, wejdą w skład Oddziału Koszalińskiego Mediów Regionalnych.

MM Szczecin w strukturach Koszalińskiego Oddziału Mediów Regionalnych

- To kolejny etap budowy nowoczesnych struktur i ujednolicenia zarządzania poszczególnymi jednostkami – wyjaśnia Piotr Grabowski, dyrektor zarządzający Oddziału Mediów Regionalnych w Koszalinie - Zależy nam na efektywności Oddziałów, stąd decyzja o włączeniu MM Szczecin w struktury Oddziału Koszalin Mediów Regionalnych, w którym już od 2007 roku wydawany jest “Głos Dziennik Pomorza”, którego lokalną mutacją jest m.in. “Głos Szczeciński” – dodaje.
 
Pomimo zmiany organizacyjnej, tak jak dotychczas, siedziba MM Szczecin mieścić się będzie w Szczecinie, gdzie powstał wspólny newsroom dla obu redakcji MM oraz dla “Głosu Szczecińskiego”.
 
- Włączenie portalu i tygodnika MM Szczecin w struktury Oddziału Koszalin, nie oznacza zmian związanych z wydawaniem produktów MM. Od stycznia 2010 funkcjonują już przecież wspólne struktury handlowe, czyli Szczeciński Dom Mediowy – dodaje Artur Mielcarek dyrektor wydawniczy Oddziału MM Moje Miasto.

Przypomnijmy, że Oddział Koszalin Mediów Regionalnych jest również odpowiedzialny za wydawanie “Głosu Dziennika Pomorza”, w skład którego wchodzą jego lokalne mutacje – “Głos Szczeciński”, “Głos Pomorza” i “Głos Koszaliński”, oraz tygodników “Teraz Koszalin” i “Teraz Słupsk”. Oddział zarządza również portalami internetowymi: www.gp24.pl, www.gs24.pl i www.gk24.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: MM Szczecin w strukturach Koszalińskiego Oddziału Mediów Regionalnych

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tom
wow...
portal dobry,na bieżąco moderowany,ale gazeta papiero głos koszaliński totalna porażka za 1,6,- cienizna,w tresci , objetosci a layout jak za prl-u.kpina za taką kase
8 8
odpowiedź