SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mniejsza opłata za prenumeratę 'Wyborczej'

Agora planuje obniżyć cenę 'Gazety Wyborczej' w klasycznej prenumeracie.

Od 14 kwietnia cena egzemplarzowa ‘Wyborczej’ w całym kraju wynosi 1,50 zł.
 
„Obniżyliśmy cenę egzemplarzową, zatem naturalne jest, że zmieni się także cena ‘Gazety’ w prenumeracie. Od kwietnia (zamówienia na maj) klasyczna prenumerata ‘Gazety’ wynosić będzie 35 zł. – mówi nam Anna Bogdańska, dyrektor marketingu ‘Gazety Wyborczej’.

Na razie miesięczna prenumerata w Warszawie to 66 zł. Ci, którzy ją zamówili, płacą około dwukrotnie więcej niż kupujący dziennik w kiosku.

„Prenumeratorzy, którzy zamówili ‘Gazetę’ w marcu na kwiecień, otrzymają zwrot kwoty przewyższającej obecną cenę prenumeraty, albo zostanie im ona zaliczona na poczet przyszłych zamówień – informuje Wojciech Błoch, dyrektor Pionu Kolportażu ‘Gazety Wyborczej’.

Prenumerata klasyczna to nie to samo, co prenumerata teczkową.

„W prenumeracie klasycznej ‘Gazeta’ dostarczana jest pod wskazany adres. W prenumeracie teczkowej odbierana jest przez zamawiającego w kiosku. Egzemplarz ‘Gazety’ w prenumeracie teczkowej kosztuje 1 zł, a w Warszawie 1,40 zł – dodaje Anna Bogdańska.

Od maja cena w Warszawie będzie identyczna jak w całej Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mniejsza opłata za prenumeratę 'Wyborczej'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl