SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

“Mój pomysł na pomaganie innym” - rusza trzecia polska edycja Doodle 4 Google

Wystartowała trzecia polska edycja konkursu Doodle 4 Google. Zwycięska praca 12 stycznia przyszłego roku - w dniu 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zastąpi logo na stronie głównej Google.pl.

“Mój pomysł na pomaganie innym” - rusza trzecia polska edycja Doodle 4 Google

Hasło trzeciej polskiej edycji konkursu Doodle 4 Google, w którym tak jak poprzednio udział mogą wziąć uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, to “Mój pomysł na pomaganie innym”.

Spośród zgłoszeń 5-osobowe jury konkursu (Jerzy Owsiak, Hanna Wróblewska, Anna Kuczyńska, Brian Kaas, Olivier Janiak) wybierze 15 prac, a najlepszą z nich wybiorą w powszechnym głosowaniu internauci.

Zwycięski projekt zastąpi logo Google na stronie głównej wyszukiwarki 12 stycznia 2014 roku, w dniu 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która jest patronem tej edycji konkursu.

Do wygrania jest stypendium na rozwój artystyczny w wysokości 15 000 zł dla laureata oraz grant technologiczny w wysokości 25 000 zł dla jego szkoły. Ponadto 15 finalistów otrzyma sprzęt komputerowy.

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na tej stronie.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: “Mój pomysł na pomaganie innym” - rusza trzecia polska edycja Doodle 4 Google

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Natalia
Witam,
ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad tym, ile dobrego mógłby zrobić każdy z Nas, gdyby poświęcić trochę czasu w pędzie życia codziennego. Postanowiłam zaangażować się w akcje, które w jakikolwiek sposób mogłyby pomóc chorym dzieciom i ich rodzinom. Przeszukując szerokie strony internetu trafiłam na wyjątkową fundację, która swoją historią podbiła moje serce. Historia Fundacji jest niezwykle poruszająca. Założycielami instytucji są zdeterminowani i pełni wiary rodzice, rodziny oraz przyjaciele chorych dzieci, którzy nie pobierają wynagrodzeń za prace i szerokie działania wykonywane na rzecz Fundacji. Instytucja wspiera swoich podopiecznych poprzez finansowanie leków oraz sprzętu medycznego, pokrywa koszty pobytu rodziców w przyszpitalnym hotelu, pokrywa koszty diagnostyki, leczenia oraz rehabilitacji dzieci nieobjętych ubezpieczeniem zdrowotnym.
Jednym ze sposobów, w jaki może pomóc każdy z Nas jest przekazanie 1%. Dajmy Fundacji szansę pomóc innym.
Wchodząc na stronę internetową fundacji możemy skorzystać z nieodpłatnego programu do rozliczania PIT.
pomocdzieciom.eu
Wierzę, że dobro powraca. A Ty?
POMOC się LICZY!
KRS 0000140007
8 8
odpowiedź