SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Moje Zdrowie” w nowej odsłonie, stawia na kobiety powyżej 50 lat

Darmowy miesięcznik „Moje Zdrowie” (NEKK Sp. z o.o.) od numeru lutowego będzie się ukazywał w nowym layoucie i zmieniona zostanie jego zawartość. Grupą docelową magazynu będą odtąd kobiety w wieku powyżej 50 lat.

„Moje Zdrowie” w nowej odsłonie, stawia na kobiety powyżej 50 lat

Magazyn skupi się teraz na problemach seniorów, a artykuły będą miały charakter bardziej poradnikowy i lifestylowy. Czytelnicy odnajdą w piśmie m.in. nowinki medyczne oraz informacje o sprzęcie medycznym dla seniorów. Z magazynem współpracują lekarze różnych specjalności.

W miesięczniku pojawią nowe kolumny m.in. „Jesteś tym, co jesz”, „Natura” czy „Na tropie”. Sekcje „Uroda na co dzień”, „Dom” oraz „W świecie smaków” zostały połączone w jeden dział „W domu”. Pojawi się także więcej przepisów kulinarnych, natomiast okrojeniu ulegną treści związane z urodą.

Magazyn zmienił również swoją grupę docelową i stawia teraz na starszych odbiorców. Wcześniej odbiorcami „Mojego Zdrowia” były kobiety w wieku od 25. roku życia. Obecnie pismo kieruje swoje treści do kobiet w wieku powyżej 50 lat.

Wydawnictwo tłumaczy, że wprowadzone zmiany są reakcją na zmieniające się otoczenie biznesowe oraz odpowiedzią na zapotrzebowanie czytelników.

Redaktor naczelną miesięcznika „Moje Zdrowie” pozostaje Sybilla Walczyk.

Dystrybucja magazynu odbywa się bezpłatnie w aptekach. „Moje Zdrowie” ukazuje się w nakładzie 100 tys. egzemplarzy i liczy 76 stron.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Moje Zdrowie” w nowej odsłonie, stawia na kobiety powyżej 50 lat

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ola
"Barwy jesieni życia - strach przed chodzeniem". No to są dopiero barwy....
11 8
odpowiedź
User
Symetryczny
To teraz człowiek powyżej 50-tki to starzec przeżywający jesień życia, mający problemy z chodzeniem, wymagający cewników? No, gratuluję podejścia. Dla przypomnienia - po 50-tce są: premier Tusk, prezydent Komorowski, prezydent Wawy Hanna Gronkiewicz-Waltz (nawet po 60-tce), Jarosław Kaczyński (też po 60-tce). Czy na pewno mówimy o tej samej grupie wiekowej?
13 8
odpowiedź