SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany personalne w redakcjach online Grupy Eurozet. Monika Karbarczyk na czele Chillizet.pl

Monika Karbarczyk została redaktorką prowadzącą serwis Chillizet.pl. Na stanowisku szefowej działu Zdrowie w portalu Radiozet.pl zastąpiła ją Natalia Kovacs-Głowińska, która awansowała w strukturach redakcji. Z kolei Aleksandra Degórska 17 lipca przejdzie do redakcji Antyradia, gdzie zostanie social media specjalist stacji. W redakcji Antyradio.pl zastąpi ją Miron Kądziela.

Monika Karbarczyk, Natalia Kovacs-Głowińska, Aleksandra Degórska, Miron Kądziela (fot. materiały prasowe)Monika Karbarczyk, Natalia Kovacs-Głowińska, Aleksandra Degórska, Miron Kądziela (fot. materiały prasowe)

Monika Karbarczyk swoje pierwsze dziennikarskie kroki stawiała w newsroomie Wirtualnej Polski. Później postawiła na tematykę zdrowotną. Była redaktorką naczelną kilku pism medycznych, budowała — jako redaktorka prowadząca — serwisy zdrowotne i parentingowe, m.in. w Inforze i Edipressie, a od ponad pięciu lat rozwijała serwis Zdrowie.radiozet.pl. Specjalizuje się również w SEO redakcyjnym. Teraz będzie współtworzyć serwis Chillizet.pl.

Natalia Kovacs-Głowińska pracuje w Radiozet.pl od 2017 roku, gdzie od początku zajmowała się tematyką zdrowotną. W latach 2013-2017 pracowała w Grupie ZPR Media jako redaktorka Poradnikzdrowie.pl oraz prowadząca serwis Glamki.pl. Pracę zawodową zaczynała w Marquard Media Polska.

Aleksandra Degórska była związana z Antyradio.pl od 2015 roku, a w 2021 objęła stanowisko redaktorki prowadzącej serwis. Była odpowiedzialna za koordynację pracy zespołu, prowadzenie profilu Antyradia na Facebooku i Instagramie oraz optymalizację treści pod SEO.

W czerwcu doszło też do połączenia newsroomów Planeta.pl i Antyradio.pl. Ich pracami kieruje obecnie Miron Kądziela, który z Eurozetem jest związany od września 2022, a wcześniej pracował w serwisie F5.pl.

Jak wynika z danych Mediapanelu, portal Radiozet.pl w maju odwiedziło 11,24 mln użytkowników, co dało mu 37,92 proc. zasięgu. Goście spędzali na stronach średnio 5 minut i 18 sekund.

Pod koniec lutego br. Agora kupiła od SFS Ventures 110 udziałów w spółce Eurozet, stanowiących 11 proc. kapitału zakładowego i 11 proc. ogólnej liczby głosów na zgromadzeniu wspólników Eurozet za 9,17 mln euro. Dzięki temu Agora stała się większościowym wspólnikiem Eurozetu z udziałami stanowiącymi 51 proc.

Dołącz do dyskusji: Zmiany personalne w redakcjach online Grupy Eurozet. Monika Karbarczyk na czele Chillizet.pl

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Iwon
🤩
odpowiedź
User
Mr
Znów wracają pudelkowe treści do Chillizetów? 😂
Kiedy wreszcie nastanie porządek na tej antenie?
odpowiedź
User
pychu
Znów wracają pudelkowe treści do Chillizetów? 😂
Kiedy wreszcie nastanie porządek na tej antenie?

myślę, że nie sądzę:)
odpowiedź