SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Monika Krokiewicz i Aleksandra Lorkowska zarządzają pismami luksusowymi i poradnikowymi w Bauerze, odchodzi Izabela Pajor

Od początku października segmentem pism luksusowych i poradnikowych w Wydawnictwie Bauer będzie zarządzała członek zarządu firmy Monika Krokiewicz, a jej zastępczynią będzie Aleksandra Lorkowska. Z wydawnictwem żegna się natomiast Izabela Pajor.

Aleksandra Lorkowska Article

Monika Krokiewicz jako członek zarządu Wydawnictwa Bauer odpowiada za wydawanie magazynów kobiecych (w tym luksusowych i poradnikowych) oraz młodzieżowych. Od października będzie też bezpośrednio zarządzać segmentem magazynów poradnikowych.

Z kolei Aleksandra Lorkowska obejmuje nowe stanowisko zastępcy dyrektora wydawniczego segmentu magazynów luksusowych i poradnikowych. W Wydawnictwie Bauer pracuje od 16 lat. Ostatnio była kierownikiem działu marketingu czasopism luksusowych.

Roszady wynikają z faktu, że z firmy odchodzi Izabela Pajor, poprzednia dyrektor wydawnicza segmentu magazynów poradnikowych. Pracowała w Bauerze od początku 2007 roku. Wcześniej była związana m.in. z G+J Polska (była tam wydawcą „Gali” i „Glamour”) oraz Edipresse Polska (była szefową promocji czasopism „Przyjaciółka”, „Vita”, „Mamo to ja” i „Dom&Wnętrze”).

Do pionu pism luksusowych Wydawnictwa Bauer należą „Twój Styl”, „Twój Styl Man”, „Show”, „Pani” i „Pyszne”, a do poradnikowych - „Świat Kobiety”, „Olivia”, „Kobieta i Życie”, „Poradnik 50+”, „Tina”, „Naj”, „100 Rad” i „Cała Ty!”.

W ub.r. Wydawnictwo Bauer zanotowało 495 mln zł wpływów (po wzroście w skali roku o 3,1 proc.) i 119,81 mln zł zysku netto (wobec 109,03 mln zł rok wcześniej).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Monika Krokiewicz i Aleksandra Lorkowska zarządzają pismami luksusowymi i poradnikowymi w Bauerze, odchodzi Izabela Pajor

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
YKK
Jak można łączyć zarządzanie pismami luksusowymi i poradnikami? Przecież to dwa zupełnie inne światy zupełnie innych czytelniczek.
27 8
odpowiedź
User
kinia
Borkowska fajna dziewczyna :) jako alibi na przyszłe nietrafione decyzje przełożone też:(
18 8
odpowiedź
User
?
Zaleska znaczy?
18 8
odpowiedź
User
do YKK
a może właśnie jest sens, bo to taki poradnikowy luksus jest właśnie ! W końcu to przyznali :).
16 10
odpowiedź
User
Zielu
Czy nazwisko Krokiewicz jest niepoprawne ? Bo od razu wyrzucacie? Przecież to jedna z najbardziej pracowitych i zasłużonych dla wydawnictwa osoba:)
14 11
odpowiedź