SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Monika Kucińska i Zuzanna Galert w TechNest

Do zespołu TechNest, hubu kompetencyjnego powołanego we współpracy Group One i Serviceplan, dołączają dwie market consultants: Monika Kucińska i Zuzanna Galert.

Monika Kucińska zajmie się projektami dla marki MINI, a Zuzanna Galert wesprze team BMW w realizacji projektów w krajach Beneluxu i na rynkach azjatyckich.

Monika Kucińska ma pięcioletnie doświadczenie w branży marketingowej, które zdobywała w Grouponie jako content specialist, a następnie marketing coordinator. Ukończyła Filologię Angielską na Pomorskiej Wyższej Szkole Nauk Stosowanych w Gdyni i Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Dziennikarstwo. W TechNest będzie raportować do Moniki Filipek - MINI MC team lead.

Zuzanna Galert specjalizuje się w zarządzaniu projektami, ze szczególnym naciskiem na branżę IT. Ukończyła Zarządzanie Projektami Społecznymi na Uniwersytecie Wrocławskim, a obecnie jest w trakcie studiów magisterskich z Zarządzania Projektami IT w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Dołącza do teamu Eweliny Jaguś - BMW MC team lead.

 

Dołącz do dyskusji: Monika Kucińska i Zuzanna Galert w TechNest

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl