SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Monika Lech digital publishing directorem w Grupie Onet-RASP

Monika Lech objęła w Grupie Onet-RASP nowo utworzone stanowisko digital publishing directora. W Grupie Onet pracuje od 10 lat, ostatnio jako dyrektor wydawniczy pionu online w Onecie i Ringier Axel Springer Polska.

Monika Lech, digital publishing director Grupy Onet-RASP Article

Na nowo utworzonym stanowisku Monika Lech będzie odpowiedzialna za rozwój zasobów internetowych Grupy Onet-RASP, analizę trendów rynkowych oraz wdrażanie nowych rozwiązań. Ponadto będzie zajmować się rozwijaniem wewnętrznych i zewnętrznych projektów edukacyjnych skierowanych do młodych talentów oraz obecnych dziennikarzy, wydawców i współpracowników firmy.

Konsolidacja Grupy Onet i Ringier Axel Springer Polska (obie firmy należą do Ringier Axel Springer Media) na poziomie czołowych menedżerów jest prowadzona od połowy ub.r., kiedy utworzono wspólne kierownictwo spółek (więcej o tym).

Monika Lech pracuje w Grupie Onet od 2005 roku. W ostatnich latach zajmowała stanowisko dyrektora strony głównej i serwisów tematycznych, a wcześniej dyrektora pionu informacji. W ub.r. objęła też funkcję dyrektora wydawniczego pionu online, w ramach której odpowiadała za rozwój kluczowych zasobów internetowych Grupy Onet i Ringier Axel Springer Polska.

W lutym br. serwisy Grupy Onet-RASP zanotowały 15,78 mln użytkowników i 3,52 mld odsłon krajowych (według Megapanelu PBI/Gemius - zobacz jego pełne wyniki).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Monika Lech digital publishing directorem w Grupie Onet-RASP

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ktoś wie?
Kiedy skończy się moda na te „fryzury”?
19 8
odpowiedź
User
Adebayor
No ok, ale kim w sumie bedzie i co bedzie robiła? Bo ten komunikat to typowy korpo-bulshit.
14 9
odpowiedź
User
tata muminka
tak to czytam i mam pytanie - to kto tam jest "publishing directorem", bo ten zakres obowiązków nijak się ma do publishing directora. Jest tam jakiś misz-masz drugoplanoywch zadań, ale nie ma w ogóle "publishing". Taki zakres obowiązków, to chyba dział rozwoju i analiz?
8 8
odpowiedź
User
Moneyback
Wcześniej była dyrektorem wydawniczym pionu online, a teraz objęła nowo utworzone stanowisko digital publishing directora... Nie wiadomo czym to się różni, ale to chyba awans, to drugie lepiej brzmi :)
11 9
odpowiedź
User
Opty
Onet jest cieniem samego sobie sprzed kilku lat i każdy to potwierdzi, choć nie wiadomo ile w tym zasług publishing directora
17 9
odpowiedź