SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Monika Pieczyńska dyrektorką programów lifestylowych TVN Grupa Discovery

Monika Pieczyńska objęła stanowisko dyrektor programów lifestylowych TVN Grupa Discovery.

Monika Pieczyńska, fot. TVNArticle

Pieczyńska odpowiada za produkcję kontentu lifestylowego TVN Grupa Discovery.

- W ramach trwającej transformacji zmieniamy filozofię tworzenia i zarządzania naszymi kanałami i treściami. Nasi widzowie oczekują, że dostarczać będziemy im atrakcyjnych i różnorodnych treści za pośrednictwem wielu platform. Odchodzimy od myślenia w kategoriach kanałów i ramówek telewizyjnych w kierunku poszczególnych - informuje biuro prasowe TVN Grupa Discovery.

W grudniu z TVN Discovery Polska rozstała się dyrektorka kanałów lifestylowych Małgorzata Łupina.

Monika Pieczyńska w TVN od 2015 roku

Ostatnio od jesieni 2017 roku była redaktor naczelną kanału HGTV. Do jej obowiązków należało m.in. tworzenie i wdrażanie strategii programowej HGTV, planowanie ramówki programowej i dobór kontentu oraz kierowanie zespołem pracowników kanału. Pieczyńska odpowiadała także za nadzór merytoryczny nad lokalnymi produkcjami stacji.

W Grupie TVN Discovery pracuje od 2015 roku.

Według sprawozdania Discovery w USA zanotowało w ub.r. spadek przychodów o 2 proc. do 6,95 mld dolarów (wpływy reklamowe zmalały o 5 proc.) i zysku OIBDA o 3 proc. do 3,97 mld dolarów, natomiast na pozostałych rynkach przychody zmalały o 8 proc. do 3,71 mld dolarów (wpływy z reklam poszły w dół o 13 proc.), a zysk OIBDA o 32 proc. do 723 mln dolarów. W przypadku rynków zagranicznych do spadków dodatkowo przyczyniło się umocnienie kursu dolara.

W 2019 roku TVN osiągnął wzrost skonsolidowanych przychodów sprzedażowych o 5 proc. do 2,07 mld zł oraz wyniku netto ze 157,71 mln zł straty do 540,57 mln zł zysku. Firma na koniec roku zatrudniała 1,6 tys. osób, zwiększyła wydatki na wynagrodzenia, marketing i badania.

Dołącz do dyskusji: Monika Pieczyńska dyrektorką programów lifestylowych TVN Grupa Discovery

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Johnny Bravo
Brawo Zdolniacho!!! 🏆
odpowiedź
User
Gustosz
Gratulację. Korzystając z okazji proponuję ujednolicenie grafik/zdjęć. Jeśli ktoś umrze- szare, jeśli żyje- kolorowe. Nie wiem skąd przyszła ta nekrofilska moda, ale nie jest to ani ładne, ani - napierwszy rzut oka- nie kojarzy się z niczym poza śmiercią.
odpowiedź
User
Suflerka
Gratulację. Korzystając z okazji proponuję ujednolicenie grafik/zdjęć. Jeśli ktoś umrze- szare, jeśli żyje- kolorowe. Nie wiem skąd przyszła ta nekrofilska moda, ale nie jest to ani ładne, ani - napierwszy rzut oka- nie kojarzy się z niczym poza śmiercią.


dokładnie to samo miałam napisać - nie powinno się zamieszczać takich zdjęć - w przypadku żyjącej osoby....
odpowiedź