SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Monika Zakrzewska nie jest już prezesem Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego

Z początkiem czerwca Monika Zakrzewska przestała pełnić funkcję prezesa Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego, która reprezentuje instytucje pożyczkowe Provident Polska, Everest Finanse (Bocian) i Profi Credit. Do czasu powołania jej następcy obowiązki prezesa pełni Patrycja Rogowska-Tomaszycka, członek zarządu Provident Polska.

Article

Monika Zakrzewska pełniła funkcję prezesa Fundacji od czasu jej utworzenia w 2016 roku. Wcześniej była public affairs managerem w Provident Polska. Pracowała także jako ekspert ds. rynku pracy w Konfederacji Lewiatan. Zakrzewska odchodzi z Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego. Jej dalsze plany zawodowe nie są znane.

Do czasu zakończenia rekrutacji na stanowisko prezesa dotychczasowe obowiązki Zakrzewskiej przejęła Patrycja Rogowska-Tomaszycka, w Provident Polska pracuje do czerwca 2012 roku. Zaczynała jako dyrektor biura public affairs. Obecnie zarządza pionem korporacyjnym odpowiedzialnym za corporate i public affairs, PR, CSR oraz komunikację wewnętrzną. Karierę zawodową rozpoczynała w Związku Banków Polskich, w latach 2007-2012 pracowała w Konfederacji Lewiatan jako ekspert w departamencie prawnym. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Do Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego, który reprezentuje 60 proc. rynku pożyczek pozabankowych w Polsce dołączyli: Krzysztof Wołowicz jako główny ekonomista i Lidia Roman na stanowisko managera ds. PR.

Krzysztof Wołowicz jest ekonomistą, od ponad 20 lat związanym z rynkiem finansowym. Przez wiele lat pracował w departamencie skarbu Banku BGŻ. W ostatnim okresie zatrudniony był jako główny ekonomista BPS TFI. Specjalizuje się w analizach makroekonomicznych gospodarki polskiej i światowej, prognozowaniem głównych wskaźników makroekonomicznych, a także tworzeniem analiz dotyczących rynku obligacji, rynku walutowego oraz rynków kapitałowych.

Lidia Roman od początku swojej drogi zawodowej związana jest z branżą finansową. Przez wiele lat pracowała w Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor, w którym była rzecznikiem prasowym i dyrektorem departamentu PR i komunikacji wewnętrznej. Ostatnio pracowała w agencjach: Bridge i FleishmanHillard, gdzie prowadziła działania dla klientów z branży finansowej, farmaceutycznej i rynku pracy. Karierę zawodową rozpoczynała w dziale marketingu dziennika „Rzeczpospolita”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Monika Zakrzewska nie jest już prezesem Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl