SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Monitorowanie Internetu

Aplikacja SurfControl Web Filter dla urządzeń Blue Coat

W ofercie Veracomp dostępne jest oprogramowanie SurfControl Web Filter, zaprojektowane specjalnie dla urządzeń Blue Coat. Aplikacja oferowana jest z opcjonalnym modułem SurfControl Monitor and Reporter, do monitorowania czynności związanych z wykorzystaniem internetu.

Integracja oprogramowania SurfControl Web Filter oraz urządzeń Blue Coat ProxySG daje przedsiębiorstwom możliwość tworzenia własnych zasad dostępu do internetu oraz kompleksowego zarządzania polityką bezpieczeństwa. SurfControl Web Filter for Blue Coat umożliwia filtrowanie internetu dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Pozwala na korzystanie z bazy informacji o stronach WWW wysokiego ryzyka, sklasyfikowanych według 40, prostych w zarządzaniu kategorii. Zapewnia automatyczne sporządzanie raportów oraz aktualizowanie bazy danych.

Moduł SurfControl Monitor and Reporter umożliwia identyfikowanie wszystkich działań i czynności związanych z korzystaniem z internetu. Instalowany jest na serwerze Windows. Oferuje monitoring aktywności użytkowników i odwiedzanych przez nich stron internetowych. Informuje kto i kiedy odwiedził konkretną stronę internetową. Wszystkie dane mogą być sprawdzane i sortowane według ustalonych kategorii np. użytkownik, grupa, strona, kategoria tematyczna itp.

Moduł zapewnia również natychmiastowe raportowanie. Dostarcza ponad 50 rodzajów raportów obejmujących podsumowania aktywności użytkowników w internecie, najczęściej odwiedzane strony, najpopularniejsze kategorie odwiedzanych stron, czas spędzany przez użytkowników w internecie czy podsumowanie kosztów związanych z surfowaniem w sieci. Raporty są udostępniane w formatach PDF, HTML, Word i innych.

Najnowsza wersja oprogramowania SurfControl Web Filter dla urządzeń Blue Coat dostępna jest w ofercie Veracomp. Licencja dla jednego użytkownika kosztuje 20 euro, przy zakupie 500 licencji.Veracomp jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań SurfControl i Blue Coat w Europie Środkowowschodniej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Monitorowanie Internetu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl