SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Motorsport Network po przejęciu Autoklub.pl wszedł na polski rynek, Ryszard Turski dyrektorem prowadzącym

Firma Motorsport Network przejęła od Marcina Biernackiego serwis Autoklub.pl i przemianowała go na polską wersję Motorsport.com. Funkcję dyrektora prowadzącego objął Ryszard Turski.

Article

- To dla nas ważny moment. Dzięki fuzji z Motorsport.com będziemy mogli dostarczać naszym czytelnikom jeszcze więcej wyjątkowych treści. Globalna redakcja umożliwi przekazywanie wiadomości z pierwszej ręki ze wszystkich ważnych wydarzeń na całym świecie. Ułatwi nam też dotarcie z informacjami z naszego, polskiego rynku na platformę międzynarodową - uzasadnia Marcin Biernacki. Pozostał on w firmie jako prezes.

Nie podano, ile Motorsport Network zapłacił za Autoklub.pl.

Motorsport.com jest poświęcony sportom motorowym: Formule 1, seriom wyścigowym, rajdom i kartingowi. W zespole polskiej odsłony serwisu pracują obecnie cztery osoby.

Stanowisko dyrektora prowadzącego objął Ryszard Turski. Odpowiada m.in. za sprzedaż oferty reklamowej serwisu. Wcześniej pracował m.in. jako redaktor naczelny polskiej edycji „F1 Racing”, a także w miesięczniku „Auto Moto” i tygodniku „Motor”.

Motorsport Network działa od czterech lat, ma obecnie 25 wersji Motorsport.com w 17 językach. W 2016 roku do zespołu firmy dołączył Zak Brown, obecnie szef zespołu McLarena Formuły 1.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Motorsport Network po przejęciu Autoklub.pl wszedł na polski rynek, Ryszard Turski dyrektorem prowadzącym

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Roki
Tęsknimy za autoklubem. Połączenie było błędem, bo straciliśmy czytelny serwis. Teraz jest multim informacji, z ktorych 80 proc. nie interesuje polskiego czytelnika. Jak ktoś chce mieć info z USA to wchodzi bezpośtednio na live. Liczenie na sukcesy Kubicy - bez złudzeń. Polscy kibice już tęsknią za polskim serwisem.
3 0
odpowiedź
User
Kkk
Dokładnie.tyle lat czytałem Autoklub a tu teraz taka lipa.szkoda
4 0
odpowiedź
User
Jan Strug
Szanowna Redakcjo! ! jako długoletni kibic sportów samochodowych , a szczególnie rajdów z żalem otwieram dawny Autoklub , bowiem zostały z niego marne szczątki. Kibic dotychczas był przyzczajony do czytelnej informacji z każdej imprezy , BIEŻĄCEJ informacji z klasyfikacji na OS i po kolejnym OS całej stawki zawodników rajdów WRC , ERC, RSMP . Obecna" dobra zmiana'sprowadziła wiedzę kibica do ogólnikowych informacji , nie zamieszczając po zakończeniu rajdu nawet pełnej klasyfikacji gerneralne. Panu Marcinowi Biernackiemu serdeczne dzięki za dotychczasowy wkładb portalu Autoklub w rozwój sportów samochodowych .
2 0
odpowiedź