SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

MSZ chce promować osiągnięcia Polaków w astronomii. Potrzebuje agencji

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaprasza agencje do składania ofert na przygotowanie oprawy graficznej kampanii promującej m.in. w social mediach osiągnięcia Polek i Polaków w dziedzinie astronomii i kosmonautyki - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Zbigniew Rau, fot. gov.plZbigniew Rau, fot. gov.pl

Zaplanowana przez MSZ kampania ma promować osiągnięcia naukowe Polek i Polaków w dziedzinie astronomii oraz ich wkład w eksplorację kosmosu. Mają też pokazywać Polskę jako kraj mądrych i kreatywnych ludzi oraz kraj innowacyjny i postępowy.

Pretekstem do ich realizacji jest 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika w 2023 roku i ogłoszenie go patronem roku 2023 przez Sejm.

MSZ chce, by historia polskich osiągnięć astronomiczno-kosmicznych została opowiedziana w lekki sposób, bez przesadnej pompatyczności. Może być z przymrużeniem oka, ale jednak bardzo konkretnie merytorycznie, aby odbiorca nie miał złudzeń, że osiągnięcia te są niezaprzeczalnymi osiągnięciami Polaków.

Przygotowane przez wybraną agencję materiały będą wykorzystywane w mediach społecznościowych i internecie. Budżet tych działań nie może przekroczyć kwoty 130 tys. zł netto.

Termin składania ofert mija 6 marca br. Trzy dni później ma zostać wybrana zwycięska agencja. Start kampanii zaplanowano na 29 kwietnia br., w którym przypada Międzynarodowy Dzień Astronomii.

Dołącz do dyskusji: MSZ chce promować osiągnięcia Polaków w astronomii. Potrzebuje agencji

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nmk
Przepalamy kasę dalej
odpowiedź
User
była kobietą
jak zwykle za pozno. przeciez to powinno byc gotowe na okrągłą rocznicę kopernika...
odpowiedź
User
Oni
Temat dla Theya
odpowiedź