SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nadal duże zainteresowanie mszami świętymi w TVP1

Codzienne transmisje mszy świętej w TVP1 aktualnie śledzi 564 tys. widzów, co daje stacji 16,03 proc. udziału w 4+ i tylko 2,73 proc. w 16-49. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej relacje straciły 246 tys. oglądających - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze; fot. TVPArticle

Transmisje mszy świętej w TVP1 oglądać można zwykle codziennie o godz. 7.00 oraz w niedziele o 11.00. Stacja zaczęła relacjonować msze codziennie w połowie marca ub.r. - po tym jak z powodu wybuchu pandemii COVID-19 rząd wprowadził wiele obostrzeń, m.in. związanych z ograniczeniem zgromadzeń (w punkcie kulminacyjnych obostrzeń w mszach mogło uczestniczyć maksymalnie 5 osób). Wcześniej msza w TVP1 transmitowana była w niedziele o 7.00.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

W okresie od 14 marca do 23 lipca 2021 roku wszystkie transmisje mszy świętej w TVP1 śledziło średnio 564 tys. osób. Przełożyło się to na 16,03 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 2,73 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 3,91 proc. w grupie 16-59 - wynika z udostępnionej portalowi Wirtualnemedia.pl analizy One House opracowanej na podstawie danych Nielsen Audience Measurement.

Największą widownię w analizowanym okresie zgromadziła relacja z 4 kwietnia z godz. 7.00, którą oglądało 1,22 mln osób.

Względem analogicznego okresu rok wcześniej relacje mszy świętej w TVP1 straciły 246 tys. widzów. Od 15 marca do 26 lipca ub.r. transmisje śledziło średnio 810 tys. osób (odpowiednio 19,98 proc., 4,60 proc. i 6,40 proc.).

Udział TVP1 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2020 roku wyniósł 9,66 proc.

Dołącz do dyskusji: Nadal duże zainteresowanie mszami świętymi w TVP1

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
GRZEGORZ
MAM NADZIEJĘ ,ŻE PO ZMIANIE WŁADZY KURSKI ZOSTANIE WYRZUCONY Z WIECZNYM ZAKAZEM PRACY W TVP .
odpowiedź
User
Gosc
Dlaczego do słowa msza używa się przymiotnika "święta" - analizując przeszłość tej organizacji można dojść do zupełnie innych wniosków.
odpowiedź
User
mijo
Dlaczego do słowa msza używa się przymiotnika "święta" - analizując przeszłość tej organizacji można dojść do zupełnie innych wniosków.

@"Gościu"
Dlaczego sączysz jad, pilnuj swego podwórka. Jeżeli jesteś innego wyznania np; ewangelickiego to nikt ci nie wymawia, ani nie szydzi że pójdziesz do Zboru na nabożeństwo, a jeśli zdrowie lub inne przyczyny nie pozwalają to transmisje nabożeństwa są w radiowej Dwójce lub w innych mediach.
odpowiedź