SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Murator wydaje kolejny magazyn na Ukrainie

Wydawnictwo Murator Ukraina, w całości należące do polskiej spółki Murator SA, rozpoczęło wydawanie na Ukrainie ekskluzywnego magazynu wnętrzarskiego "Domus Design".

Murator wydaje kolejny magazyn na Ukrainie

Tytuł ten ukazuje się już co prawda od 2002 roku, ale w tym roku został przejęty przez Muratora od spółki Telegraaf Media Ukraina, należącej do holenderskiego TMG.

Pierwszym numerem wydanym przez nowego wydawcę jest wydanie lipcowe "Domus Design", które ukazało się dzisiaj. Magazyn zachował swój charakter - dalej poświęcony jest projektowaniu, wystrojowi i urządzaniu ekskluzywnych wnętrz.

DomusDesign

Zmieniła się natomiast część składu redakcji pisma i jego redaktor naczelna, którą została Aleksandra Gierasimova. "Domus Design" liczy 176 stron wydanych w formacie 230x300 mm. Jego nakład to 10 tys. egz., a sugerowana cena - 21 UAH.

Wydawnictwo Murator Ukraina od września 2008 roku wydaje dwa miesięczniki: "Murator" - o tematyce budowlanej i "Ujutno i udobno" - popularny magazyn wnętrzarski. Jest również wydawcą katalogu projektów gotowych - "Murator Projekty Kotedżej". W maju br. spółka uruchomiła też serwis internetowy: www.muratordom.com.ua.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Murator wydaje kolejny magazyn na Ukrainie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl