SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Muzyczny Festiwal RMF i Polsatu

Już 2 i 3 lipca na scenie Opery Leśnej w Sopocie wielkie wydarzenie muzyczne

W dniach 2 i 3 lipca na scenie Opery Leśnej w Sopocie podczas I edycji nowego polskiego muzycznego festiwalu o nazwie TOP/TRENDY wystąpią największe gwiazdy polskiego rynku muzycznego, a także wykonawcy i zespoły, które dopiero rozpoczynają swoją karierę. Organizatorzy festiwalu to: Polsat, RMF FM i Stowarzyszenie Menadżerów Artystów Polskich.

Pierwszy dzień festiwalu "TRENDY", to koncert 12 zespołów, które nie są debiutantami, ale nie mają jeszcze ugruntowanej pozycji na rynku muzycznym. Uczestników wyłania Kapituła, w skład której wchodzi po dwóch przedstawicieli: Stowarzyszenia Managerów Artystów Polskich, Telewizji Polsat i Radia RMF FM. Co roku trzech członków kapituły będzie się wymieniało. Członkowie kapituły będą reprezentowali odmienne gusta. W tym roku wystąpią m.in. Makowieckiband, Negatyw, Tam tam Project, Banach Indios Bravos, Ania Dąbrowska, Dezire, Oxy.Gen, Warsav, Kasia Klich, Marcin Rozynek . Gospodarzem wieczoru będzie Maciej Rock. Gwiazdą wieczoru będzie łotewski zespół BrainStorm.

Drugiego dnia "TOP TEN" wystąpi dziesięciu artystów/zespołów, którzy sprzedali w minionym roku największą liczbę płyt. Artyści wyłaniani są na podstawie zweryfikowanych informacji o ilości sprzedanych albumów. W tym roku wystąpią m.in. Ich Troje, Wilki, Golec Orkiestra, Myslovitz, Kasia Kowalska, Edyta Górniak,` Anna Maria Jopek, Stachursky, Raz, Dwa Trzy, Artyści wykonają po kilka utworów.

Głównym celem twórców trójmiejskiego festiwalu TOP/TRENDY jest wykreowanie cyklicznego przedsięwzięcia o nowej jakości, będącego odzwierciedleniem tendencji na rynku.

Retransmisje koncertu 5 i 6 lipca br. pokaże telewizja Polsat.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Muzyczny Festiwal RMF i Polsatu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl