SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

MWE Networks otwiera biuro w Warszawie, będzie także budować nową siedzibę w stolicy

MWE Networks w drugim kwartale br. otworzy oddział w Warszawie, a także zwiększy liczbę pracowników. Wkrótce w stolicy ma ruszyć budowa własnego budynku biurowego ze studiami telewizyjnymi i radiowymi oraz parkingiem podziemnym - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Projekt nowej siedziby MWE Networks Article

Warszawski oddział należącej do Michała Winnickiego grupy medialnej MWE Networks będzie się zajmował strategią, rozwojem, badaniami i dystrybucją kanałów telewizyjnych. Spółka będzie korzystać z tzw. biura serwisowanego Regus, który w stolicy posiada kilka lokalizacji. Obecnie trwa organizacja wynajętej przestrzeni biurowej.

- W 2023 rok wchodzimy zdeterminowani do walki o zwiększenie naszego udziału w rynku telewizyjnym. W grudniu byliśmy już wśród największych grup medialnych z udziałem 0,8 proc., a przed nami są już tylko giganci rynku i światowe koncerny. Rzucamy im rękawice i chcemy docierać z ciekawymi treściami do telewidzów poprzez wszystkie platformy dystrybucji: telewizję naziemną, satelitarną, kablową oraz bardzo rosnące ostatnio platformy OTT. Pod kątem nowych form dystrybucji już teraz opracowujemy portfolio kanałów FAST - komentuje portalowi Michał Winnicki, szef MWE Networks.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Na potrzeby warszawskiego oddziału MWE Networks planuje sprowadzić część pracowników ze Szczecina, a także zatrudnić około 5 nowych osób, głównie ekspertów rynku medialnego. - Oddział w Warszawie otwieramy, aby zdobyć fachowców telewizyjnych, którzy już są w Warszawie, a nie ma ich w Szczecinie i nie chcą się na razie przeprowadzać - mówi Winnicki.

Zarząd firmy na chwilę obecną będzie stacjonował w Szczecinie (przy ul. Traugutta 147), ale nie wykluczone że w przyszłości zostanie przeniesiony do Warszawy. - Niewykluczone, że siedziba zarządu zostanie przeniesiona do Warszawy, jeśli w Warszawie będziemy wykonywać więcej operacji, niż w Szczecinie - zapowiada nam Michał Winnicki.

MWE Networks zwiększa zatrudnienie w Szczecinie

Grupa MWE Networks aktualnie zwiększa zatrudnienie w głównej siedzibie w Szczecinie, gdzie docelowo liczba pracowników zwiększy się z 20 do około 30-40.

- W Szczecinie analizujemy obecnie 400 nadesłanych CV. Cieszymy się, że nasza firma stała się atrakcyjnym miejscem pracy dla osób zainteresowanym rozwojem kariery w ogólnopolskiej telewizji. Nowy, większy zespół pozwoli nam też myśleć m.in. o uruchomieniu kolejnych kanałów telewizyjnych i własnej platformy OTT -

Wkrótce ruszy budowa nowej siedziby w Warszawie

Grupa MWE Networks od kilku lat posiada działkę budowlaną w centrum Warszawy przy ul. Grójeckiej 210. Jak wynika z naszych ustaleń, wkrótce rozpocznie się budowa własnego budynku biurowego ze studiami telewizyjnymi i radiowymi oraz parkingiem podziemnym. Prace mają potrwać kilka lat.

MWE Networks aktualnie jest nadawcą kanałów: Antena HD (MUX-1 naziemnej telewizji cyfrowej), Filmax, Adventure, Gold TV, Home TV, Top Kids, Junior Music, Xtreme TV, Power TV, Nuta.TV, Ultra 4K TV i TVC. Firma stara się także o uzyskanie koncesji radiowych FM i DAB+. Ponadto Grupa MWE Networks jest operatorem kilku multipleksów DVB-T i DVB-T2.

Dołącz do dyskusji: MWE Networks otwiera biuro w Warszawie, będzie także budować nową siedzibę w stolicy

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Diz
A kto słomę do butów też we własnym zakresie czy jednak prosto od od rolnika?
17 3
odpowiedź
User
tv
Rozwijają kątent nie ma co- kolejne g.n.i.o.t.y- kanały powtórkowo kabaretowe
30 2
odpowiedź
User
Logan
I tak sie eksperci smiali z chlopaka, a tu rozwoj i biurowiec - a eksperci w wieku 50 lat pojda sprzedawac frytki do Maca
9 26
odpowiedź