SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"My way" z Edytą Górniak w TVN. Będzie zdawać na prawo jazdy

W środę, 30 października br. na antenie TVN (TVN Discovery Polska) zadebiutuje pierwszy odcinek nowego programu "My Way", w którym piosenkarka Edyta Górniak będzie robić kurs na prawo jazdy i uczyć się prowadzić samochód. Partnerem produkcji jest Škoda.

fot. Nikola BochyńskaArticle

W nowej, ośmioodcinkowej produkcji TVN-u Edyta Górniak będzie uczestniczyć w kursie na prawo jazdy. Lekcje będzie pobierać w warszawskiej Škoda Auto Safety. W zmaganiach za kółkiem będą jej towarzyszyć trenerzy, ale i syn Allan oraz przyjaciele.

- Mam nadzieję, że ci z państwa, którzy nie mają jeszcze prawa jazdy, po obejrzeniu programu odważycie się spróbować swoich sił za kierownicą, a ci, którzy już je mają, będą bardziej zwracać uwagę na bezpieczeństwo na drodze - komentowała Edyta Górniak podczas konferencji prasowej, prezentującej nowy show.

Program poza nauką prowadzenia pojazdu ma skupić się także na pokazaniu prywatnego życia gwiazdy i jej codziennej pracy. - Chciałam zaryzykować i pokazać państwu trochę rzeczywistości i mojego codziennego życia. Po niemal 30 latach działalności scenicznej w końcu odważyłam się pokazać publicznie swoje prawdziwe "ja" - stwierdziła artystka.

Niewykluczona kontynuacja programu, możliwe dwa scenariusze

Jak się dowiedzieliśmy, zdjęcia do reality-show nadal trwają. - Pierwsze prace nad produkcją, a właściwie koncepcją „My way” rozpoczęliśmy w kwietniu. Zdjęcia ruszyły z początkiem września i mam nadzieję, że zakończą się planowo, wraz z końcem listopada. Zaplanowaliśmy 21 dni zdjęciowych, które w dużej mierze dopasowujemy do kalendarza zajętości Edyty, a ten zmienia się czasem dość dynamicznie - powiedziała nam Karolina Ekert, producentka programu.

W rozmowie z Wirtualnemedia.pl zdradziła, że geneza programu jest wynikiem dwóch zdarzeń. - Jednym z nich była rozmowa Edyty Górniak z dyrektorem programowym TVN Edwardem Miszczakiem. Edyta zaskoczona pozytywną reakcją widzów po jej udziale w „Agencie” zdradziła dyrektorowi, że chciałaby kontynuować przygodę z reality na antenie naszej stacji. Mniej więcej w tym samym czasie nawiązaliśmy współpracę ze Skodą, która przyszła do nas z prośbą o dedykowany format w jesiennej ramówce TVN. Te dwie potrzeby połączyliśmy w jeden projekt, który błyskawicznie znalazł swój kształt oraz tytuł. Nikogo nie trzeba było do niego długo przekonywać – opisuje w rozmowie z nami producentka show.

Karolina Ekert dodaje, że według niej najtrudniejszy i najbardziej pracochłonny był etap preprodukcji, związany z opracowaniem strategii wszystkich działań. - Potem machina ruszyła i wciąż pędzi, a my wraz z nią. Muszę przyznać, jestem bardzo dumna z ekipy, którą udało mi się zaprosić do realizacji tego programu. Jest to około 30 osób, dzięki którym widzowie zobaczą spójny, przemyślany i dobrze zrealizowany program. Edyta zaufała reżyserowi na tyle, że pozwoliła na bardzo ciekawe zakulisowe rozmowy pod okiem naszych kamer. Powraca w nich do przeszłości, wspomina dzieciństwo i małżeństwo, opowiada o planach i marzeniach. Jest w tym bardzo prawdziwa i wielowymiarowa. I dlatego za największy walor „My Way” uważam dobry balans pomiędzy scenami zabawnymi, zaskakującymi i wzruszającymi - podkreśla producentka.

Na nasze pytanie czy nadawca zaplanował już kontynuację formatu z Górniak lub widziałby inne gwiazdy za kółkiem, odpowiada: - W wolnych chwilach na planie żartujemy z Edytą, co zrobimy w kolejnych sezonach „My Way” (śmiech). Edyta lubi adrenalinę i przypuszczam, że mogłaby bez wahania podjąć się kolejnych, całkiem nowych wyzwań. Może byłby to kurs nurkowania, gotowania, albo pilotażu helikoptera? - pyta retorycznie Ekert. - Słyszałam również, że wśród naszych prowadzących w stacji TVN są osoby, które wyraziły chęć, aby wziąć udział w kolejnej edycji i zająć miejsce Edyty u boku przystojnych trenerów bezpiecznej jazdy. No więc mamy co najmniej dwie drogi dla dalszych losów „My Way” - zaznacza producentka programu.

Partnerem programu jest Škoda, która w Warszawie prowadzi naukę bezpiecznej jazdy w ramach Škoda Auto Safety. Górniak w show będzie poruszać się dwoma pojazdami: Škodą Scala oraz Škodą Superb w nowej wersji. - Jako Skoda angażujemy się w różne projekty. Ten jest nam bardzo bliski nie tyle przez to, że mamy w nim gwiazdę. Pokazujemy w programie, że można zrobić prawo jazdy na każdym etapie życia. To nasze myślenie: aby dawać mobilność, możliwość jeżdżenia samochodem osobom w każdym wieku, osobom, które nigdy nie prowadziły lub tym, które dawno nie prowadziły i chcą do tego wrócić - mówi nam Arkadiusz Gwizdek, dyrektor marketing w Škoda.

Podkreśla też, że jako marka Škoda chce mówić bardzo dużo o bezpieczeństwie. - Z jednej strony chodzi o zachowania na drodze, z drugiej o nowoczesne systemy, które mamy w samochodach i które to bezpieczeństwo podnoszą. To, co się dzieje na drodze, to połączenie czynnika ludzkiego, warunków drogowych i tego, czym i w jaki sposób pomaga nam samochód. Nam zależy na tym, aby kierowcy zdawali sobie sprawę z tego, że warto jest jeździć bezpiecznie i warto korzystać z dobrodziejstw techniki, które pomagają w bezpiecznej jeździe - dodaje Gwizdek.

"My way" zastąpi "Starsza pani musi fiknąć"

Pierwszy odcinek „My Way” pojawi się na antenie TVN w środę, 30 października br. o godzinie 21.30. Zastąpi on program „Starsza Pani musi fiknąć”, który był emitowany w jesiennej ramówce stacji - od 4 września do 23 października br.

Kilka miesięcy temu Górniak brała udział w czwartej edycji programu „Agent - Gwiazdy”. Piosenkarka podjęła decyzje o rezygnacji z tego projektu po drugim odcinku.

Udział TVN w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2018 roku wyniósł 9,38 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "My way" z Edytą Górniak w TVN. Będzie zdawać na prawo jazdy

27 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ciekawy
Edzia za kierownicą. Edzia prywatnie. To może być ciekawe;)
odpowiedź
User
kr
kreacja tvn zenit możliwości
odpowiedź
User
iksiński
Dramat! Hipnoza wiecznie żywa.
odpowiedź