SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

mytaxi: gwarantowane ceny i promocyjne stawki w nowej usłudze Lite

Firma mytaxi, prowadząca mobilną aplikację taksówkową, uruchomiła w siedmiu miastach nową usługę mytaxi Lite. Jej główne cechy to dokładna cena znana z góry oraz promocyjne stawki. Podczas promocji w okresie jej pilotażu, pasażer może zapłacić za przejazd ponad 50% mniej niż w standardowej taksówce.

Article

W usłudze mytaxi Lite, po określeniu przez pasażera adresu odbioru i docelowego, aplikacja jeszcze przed zamówieniem kursu wyświetli cenę gwarantowaną jaką pasażer zapłaci przez aplikację. Cena gwarantowana zależna jest od długości trasy i przewidywanego czasu przejazdu, a także aktualnego natężenia ruchu i popytu na danym odcinku w momencie zamówienia. Korzystając z mytaxi Lite pasażer decyduje się na bezpośrednią trasę z początkowo określonego punktu odbioru do wybranego miejsca docelowego. Kierowca zawsze porusza się najkrótszą możliwą trasą na danym odcinku.

W okresie promocji podczas pilotażu usługi, cena gwarantowana wyświetlana przed zamówieniem zawiera zniżkę, która może być wyższa niż 50%. Kierowca natomiast otrzyma wynagrodzenie za kurs według wskazania z taksometru. Różnica między ceną z taksometru a ceną gwarantowaną zostanie dla kierowcy zrównoważona przez mytaxi.

Aby skorzystać z mytaxi Lite,  należy zaktualizować lub pobrać aplikację mytaxi i zarejestrować kartę płatniczą w zakładce "Płać przez Aplikację", wpisać adres docelowy, wybrać Lite na dolnym menu głównego ekranu aplikacji spośród pozostałych usług mytaxi (Taxi, Plus, Match, XL, Eco) oraz kliknąć "Zamów Lite". Maksymalna cena gwarantowana wyświetlona przed zamówieniem naliczy się automatycznie podczas płatności za kurs (na koniec kursu).

Usługa mytaxi Lite dostępna jest na trasach rozpoczynających się we wszystkich miastach mytaxi, czyli w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Aglomeracji Śląskiej, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu.

mytaxi zostało powołane do życia w czerwcu 2009 roku i jest aplikacją łączącą pasażera z kierowcą taksówki. Aplikacja mytaxi została pobrana ponad 10 mln razy i posiada flotę 120 000 tysięcy zarejestrowanych kierowców. mytaxi jest dostępne w ponad 70 miastach, w jedenastu krajach Europy i dwóch krajach Ameryki Południowej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: mytaxi: gwarantowane ceny i promocyjne stawki w nowej usłudze Lite

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl