SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nadia Sotirow w zarządzie Mea Group

Nadia Sotirow, PR & communications manager w agencji marketingu zintegrowanego Mea Group, została członkiem zarządu firmy. Będzie wspierać bieżące zarządzania firmą.

Nadia Sotirow

Nadia Sotirow

W zarządzie Mea Group Nadia Sotirow dołączyła do Marty Dunin-Michałowskiej, prezesa firmy. - Decyzję o powiększeniu zarządu podjęłam w związku z dynamicznym rozwojem agencji, stale rosnącą liczbą klientów i realizowanych projektów oraz dalszymi planami rozwojowymi - argumentuje Dunin-Michałowska. - Obecnie struktura Mea Group obejmuje już 6 działów oraz biuro incentive. Dwuosobowy zarząd ma za zadanie zapewnić firmie sprawne bieżące działanie i efektywną realizację powierzanych nam projektów - dodaje.

Nadia Sotirow pracuje w Mea Group od trzech lat. Jako członek zarządu zachowuje swoje dotychczasowe obowiązki PR & communications managera: kierowanie realizacją oprawy medialnej i produkcją wydarzeń specjalnych oraz prowadzenie działań komunikacyjnych na rzecz klientów i samej agencji.

Wcześniej Sotirow przez 5 lat pracowała w sieciowej agencji PR Rowland Communications (jako account manager w dziale IT communications) oraz współpracowała z firmami reklamowymi i PR jako freelancer w zakresie doradztwa komunikacyjnego i PR. Z branżą jest związana od 12 lat.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nadia Sotirow w zarządzie Mea Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl