SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nagroda Polskiej Rady Biznesu zostanie wręczona po raz siódmy. Transmisja w TVN24 i TVN24 BiS

Wystartowała siódma edycja Nagrody Polskiej Rady Biznesu, zwanej „Biznesowym oskarem”. Jest ona przyznawana co roku wybitnym osobistościom w kategoriach „Sukces”, „Wizja i innowacje” oraz „Działalność społeczna”. Wręczona zostanie także nagroda specjalna za całokształt.

W związku z 25. rocznicą powstania Polskiej Rady Biznesu, dotychczasowa Nagroda Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta zmieniła nazwę na Nagroda Polskiej Rady Biznesu. Kategorie „Sukces”, „Wizja i innowacje” oraz „Działalność społeczna” zyskały indywidualnych patronów, którymi są: Jan Wejchert, Jan Kulczyk i Andrzej Czernecki (założyciele PRB).

Kandydatów do Nagrody Polskiej Rady Biznesu zgłaszać można do 19 stycznia 2018 r. Wskaże ich blisko 1000 najważniejszych instytucji z całego kraju. Nominować mogą także osoby indywidualne poprzez stronę nagrodaprb.pl. Następnie kapituła nagrody, w skład której wchodzą autorytety życia gospodarczego, naukowego, kulturalnego, a także członkowie rodziny patronów nagrody, wyłoni trzech nominowanych w każdej z kategorii.

- Cel Nagrody PRB pozostaje niezmienny. To poszukiwanie i wybór najlepszych laureatów, którzy są ludźmi wyjątkowymi, wyróżniającymi się nie tylko wybitnymi osiągnięciami, ale również drogą jaką do nich doszli. Którzy jak Patroni Nagrody dzieląc się swoimi osiągnięciami z innymi, potrafią łączyć ludzi - mówi Wojciech Kostrzewa, przewodniczący kapituły nagrody PRB oraz wiceprezes PRB.

W tej edycji wręczona zostanie także nagroda specjalna im. Jana Wejcherta za całokształt działalności lub szczególne osiągnięcia, które wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego życia gospodarczego i społecznego.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali, która odbędzie się 21 maja 2018 roku. Transmisję zaplanowano w TVN24 i TVN24 BiS.

Dołącz do dyskusji: Nagroda Polskiej Rady Biznesu zostanie wręczona po raz siódmy. Transmisja w TVN24 i TVN24 BiS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl