SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Największy portal o mediach notuje rekordowe wyniki

Portal Wirtualnemedia.pl pobił w marcu kolejny rekord - ponad 120 tys. użytkowników i ponad 1 mln. 100 tys. odsłon

Z miesiąca na miesiąc portal Wirtualnemedia.pl, największy polski serwis poświęcony mediom, reklamie, internetowi i telekomunikacji, poprawia swoje wyniki oglądalności. Jak pokazują najnowsze dane* w marcu Wirtualnemedia.pl odwiedziło ponad 120 tysięcy osób (liczba użytk. - cookies),  a oglądalność w tym okresie przekroczyła 1 milion 100 tys. odsłon, co jest absolutnym rekordem w historii portalu.

- To już piąty miesiąc z rzędu, kiedy serwis Wirtualnemedia.pl bije rekord oglądalności. Cieszy nas, że Wirtualnemedia.pl odwiedza coraz więcej Internautów - mówi redaktor naczelny portalu Wirtualnemedia.pl, Marcin Szumichora.

Wraz z coraz lepszymi wynikami oglądalności rośnie liczna osób czytających codzienny newsletter portalu Wirtualnemedia.pl. Obecnie w bazie znajduje się ponad 14000 adresów mailowych czytelników, którzy codziennie do godziny 8 rano otrzymują przegląd wszystkich newsów przygotowanych przez zespół Wirtualnemedia.pl. Przypomnijmy, że jeszcze na początku 2003 roku newsletter czytany był przez około 4000 osób (zamów newsletter).

Jak wynika ze specjalistycznego badania "Prawdziwy Profil"**, mężczyźni stanowią 62% czytelników Wirtualnemedia.pl. Ponad 54% użytkowników ma wyższe wykształcenie (lub niepełne wyższe) a 83,33% mieści się w przedziale wiekowym 15-44. Osoby odwiedzające Wirtualnemedia.pl mieszkają w dużych miastach (ponad 62%) a głównie wykonywane zawody to: specjalista z wyższym wykształceniem - 18.9%, student - 11.3%, dyrektor lub kierownik - 9%, wolny zawód - 6,86%, prywatny przedsiębiorca - 4,52%, pracownik administracyjno - biurowy - 12.54%, pracownik usług i handlu - 5.93%.

Wirtualnemedia.pl to jedyny w polskiej sieci tak kompleksowy serwis poświęcony tematyce mediów. Codziennie aktualizowane wiadomości i kalendarium najważniejszych wydarzeń na polskim rynku mediów pozwalają na bieżące śledzić wszystko to, co najistotniejsze a co dotyczy telewizji, radia, prasy, internetu i reklamy.

* gemiusTraffic Personal -liczba użytk. (cookies),

** dane Prawdziwy Profil, wrzesień 2003.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Największy portal o mediach notuje rekordowe wyniki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl