SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Narodowy Instytut Wolności ogłosił konkurs na logotypy, 20 tys. zł dla zwycięzców

Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (NIW - CRSO) - ogłasza konkurs na projekt logotypów programów służących rozwojowi społeczeństwa obywatelskiego. Autorzy wybranych projektów otrzymają 20 tys. zł. brutto.

Article

Konkurs obejmuje sporządzenie zestawu czterech projektów logotypów programów zarządzanych przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w wersji polsko- i anglojęzycznej. Te programy to: Korpus Solidarności - Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030, Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, Rządowy Program Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030 oraz Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Konkurs ma charakter otwarty. W jego ramach prace oceni komisja konkursowa złożona z ekspertów NGO, artystów i przedstawicieli NIW-CRSO. Zwycięskie prace zostaną wybrane do 20 września Konkurs podzielony jest na dwa etapy, z czego do drugiego przejdzie maksymalnie 20 proc. zgłoszeń.

Prace można zgłaszać do 20 sierpnia za pośrednictwem strony internetowej NIW - CRSO.

Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego to agencja wykonawcza odpowiedzialna za wspieranie społeczeństwa obywatelskiego, działalności pożytku publicznego i wolontariatu. Została utworzona w 2017 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Narodowy Instytut Wolności ogłosił konkurs na logotypy, 20 tys. zł dla zwycięzców

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl