SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Nasz Dziennik” znów zdrożał. W weekendy o 1,20 zł

Podwyższono ceny wszystkich wydań „Naszego Dziennika”, wydawanego przez spółkę Spes. Poprzednio tytuł podrożał jesienią ub.r.

Od poniedziałku do piątku „Nasz Dziennik” zdrożał z 3,90 do 4,30 zł, a więc o nieco ponad 10 proc. W przypadku wydania sobotnio-niedzielnego podwyżka jest znacznie większa - z 5,30 do 6,50 zł, czyli o 23 proc. Nie zmieniła się objętość ani dogmat dziennika.

Poprzednio ceny egzemplarzowe „Naszego Dziennika” podwyższono jesienią ub.r.: w poniedziałki i wtorki z 2,90 do 3,90 zł, w środy, czwartki i piątki dziennik z 3,50 do 3,90 zł, a wydania sobotnio-niedzielne z 4,50 do 5,30 zł.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

 

W listopadzie podrożał też wydawany przez Spes miesięcznik „Szlachetne zdrowie” - 11,99 do 14,90 zł.

W ostatnich tygodniach wzrosły ceny innych tytułów prasowych. Jak już opisywaliśmy, dzienniki regionalne wydawana przez Polska Press zdrożały o kilkanaście proc., a Bauer podwyższył ceny miesięczników „Twój Styl” i „Pani”.

Czytaj też: O. Rydzyk znów prosi o wsparcie jego mediów. Wylicza miesięczne wydatki

Spółka Spes w ub.r. przy niewielkim spadku przychodów zanotowała wzrost kosztów operacyjnych o ponad 20 proc. Jej strata netto zmalała z 605,1 do 542,3 tys. zł dzięki 3 mln zł wpływów finansowych (z lokat i rachunków bankowych).

najnowsze wiadomości

Dołącz do dyskusji: „Nasz Dziennik” znów zdrożał. W weekendy o 1,20 zł

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lol
Dziwne, do wyborów pisali, że ceny spadają, a po wyborach sami je podnieśli.
odpowiedź
User
Szczęść Boże
Ojciec doktor dyrektor się jakoś wyżywi. Tabuny samotnych, chorych i sfrustrowanych niewiast zasilają co miesiąc jego konto bankowe.
odpowiedź
User
olo
Ojciec doktor dyrektor się jakoś wyżywi. Tabuny samotnych, chorych i sfrustrowanych niewiast zasilają co miesiąc jego konto bankowe.

Zazdrościsz? Jeśli nie to siedź cicho!
odpowiedź