SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nasza-Klasa.pl uruchomi komunikator Nktalk

Nktalk - to nazwa komunikatora, który jeszcze w tym roku chce uruchomić portal społecznościowy Nasza-Klasa.pl.

Nasza-Klasa.pl uruchomi komunikator Nktalk

Komunikator będzie działał w przeglądarce internetowej, po zalogowaniu na konto w portalu. Jego twórcy nie wykluczają jednak, że w przyszłości będzie on mógł funkcjonować również jako oddzielne narzędzie. Jego rozwój i uruchamianie nowych funkcjonalności ma zależeć od zainteresowań użytkowników.

- Nasza Klasa początkowo służyła niemal wyłącznie do odszukiwania znajomych ze szkoły. Kiedy już dawni znajomi się poodnajdywali, serwis zaczął im służyć do komunikowania się ze sobą i pozostawania w kontakcie - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Jan Samołyk, specjalista ds. PR portalu Nasza-Klasa. Dodaje, że istotą ewolucji portalu jest przekształcenie serwisu w wielopoziomową platformę komunikacji. - Chcemy umożliwić Użytkownikom sprawne, wygodne i bezpieczne komunikowanie się ze sobą na wiele sposobów. Wprowadzenie komunikatora jest tego logiczną konsekwencją - mówi Smołyk. Prace nad nim trwały niemal rok. Przedstawiciele portalu nie chcą jednak zdradzać z jak dużymi kosztami wiąże się jego uruchomienie.

Kilka tygodni temu Nasza-Klasa uruchomiła usługę pod nazwą Śledzik działającą na zasadzie mikroblogów. Twórcy są zadowoleni zwłaszcza z tego jak działa sama usługa, która wciąż pozostaje w wersji beta. - W najbliższych tygodniach zamierzamy wprowadzać kolejne udoskonalenia i nowe funkcje również te związane z monetyzacją - dodaje Samołyk.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nasza-Klasa.pl uruchomi komunikator Nktalk

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl