SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Natalia Rzewińska nową redaktor prowadzącą Wprost.pl

Natalia Rzewińska objęła funkcję redaktor prowadzącej portal Wprost.pl (Grupa PMPG Polskie Media). Zastąpi na tym stanowisku Marcina Lisa, który odchodzi z firmy. Jednocześnie wydawca prowadzi rekrutację na stanowisko redaktora naczelnego serwisu.

Article

Ostatnio pracą redakcji Wprost.pl kierował Marcin Lis, który odpowiadał za relaunch portalu. - Dziękuję Marcinowi Lisowi za rzetelną pracę i stawienie - z sukcesem - czoła wielu wyzwaniom, które przed nim stały. Życzę mu powodzenia w dalszym życiu zawodowym - mówi Michał Maciej Lisiecki, prezes PMPG Polskie Media, wydawca tygodnika „Wprost”.

Natalia Rzewińska z redakcją Wprost.pl związana jest od dwóch lat. Jako wydawca serwisu współpracowała m.in. przy wprowadzaniu nowego layoutu i wdrażaniu zmian technologicznych.

Jednocześnie PMPG Polskie Media tworzy stanowisko redaktora naczelnego portalu Wprost.pl. - Jego utworzenie wynika ze strategii Grupy PMPG, która zakłada dynamiczny wzrost przychodów z internetu oraz rozwój serwisów internetowych i cyfrowych kanałów dystrybucji. To powoduje, że przed redaktorem naczelnym Wprost.pl będą postawione wyzwania zarówno w zakresie tworzenia i rozwoju treści serwisu, jak i konkretne cele w zakresie jego monetyzowania - tłumaczy wydawca.

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko redaktora naczelnego portalu Wprost.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Natalia Rzewińska nową redaktor prowadzącą Wprost.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing