SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

NaTemat dostał 120 reportaży od czytelników, będzie je publikował co tydzień

Na portalu NaTemat.pl ruszył dział z reportażami napisanymi przez czytelników. Przez miesiąc od ogłoszenia startu tej sekcji serwis otrzymał 120 takich tekstów. W dziale co tydzień będzie publikowany jeden reportaż.

Article

- Byliśmy zaskoczeni zarówno liczbą tekstów, która do nas dotarła, jak i ich wysoką jakością. Swoje reportaże ślą do nas amatorzy i doświadczeni uhonorowani dziennikarze. Okazuje się, że reportaż jest formą literacką, która cieszy się dziś ogromną popularnością - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Tomasz Machała, redaktor naczelny NaTemat.pl. - W miniony wtorek zorganizowaliśmy nawet debatę, w której udział wzięli reportażyści Roman Kurkiewicz, Lidia Ostałowska i Katarzyna Surmiak Domańska. W trakcie panelu zastanawialiśmy się skąd bierze się tak duża popularność wspomnianego gatunku - dodaje.

Serwis zamierza co tydzień publikować jeden reportaż, którego autor będzie otrzymywał honorarium. Sponsorem nowego działu jest Totalizator Sportowy.

W maju br. NaTemat.pl odwiedziło 1,34 mln internautów (według Megapanelu PBI/Gemius - zobacz jego pełne wyniki).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: NaTemat dostał 120 reportaży od czytelników, będzie je publikował co tydzień

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ada
sprytnie, budowa tresci portalu za darmo
13 9
odpowiedź
User
dk
"sprytnie, budowa tresci portalu za darmo" - no nie za darmo, bo będą płacić honoraria, już nie czepiajmy się dla czepiania
11 8
odpowiedź
User
parówkowi filantropi
A ja pamiętam konkurs fotograficzny. Nagroda? Publikacja na „jedynce” portalu…
11 8
odpowiedź
User
Tomasz Machała
naTemat płaci wynagrodzenie autorom reportaży. I nie jest to 20 złotych
9 9
odpowiedź
User
Pytek
Pytanie- czy z tych 120 reportaży znajdą się 2, które da się do końca doczytać i nie zasnąć? Pytanie 2- jeśli nie będzie to złoych 20, czy będzie to złotych 200? Za ile włożonej pracy w przygotowanie takiego reportażu? Widziałem, że sporo emerytów się zgłosiło z niezrealizowanymi ambicjami pisarskimi. Pytanie 3- czy redaktor Machała chciałby sam za takie honorarium pisać reportaże?
9 8
odpowiedź