SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Ławnicki, Piotr Rodzik i Jakub Noch wydawcami strony głównej naTemat.pl

Wydawcami strony głównej naTemat.pl od marca będą na stałe Tomasz Ławnicki, Piotr Rodzik i Jakub Noch, poprzednio dziennikarze tego portalu.

Od lewej: Tomasz Ławnicki, Piotr RodzikArticle

Nowi wydawcy podlegają bezpośrednio szefowi strony głównej naTemat.pl Michałowi Gąsiorowi i Michałowi Mańkowskiemu, redaktorowi naczelnemu portalu i dyrektorowi operacyjnemu Grupy naTemat

Jednocześnie w redakcji zmienia się system pracy wydawców: dotychczas przez cały dzień był jeden wydawca główny i dwóch pomocniczych. Obecnie praca wydawców będzie podzielona na dwie zmiany: poranną i wieczorną.

- Dotychczasowy tryb z mniejszymi zmianami utrzymywaliśmy od 6 lat, notując wzrosty, ale w związku z przyjętą strategią rozwoju w ostatnim czasie rozrósł się nam newsroom. Musieliśmy wypracować rozwiązanie, które pozwoli sensownie zarządzać nowymi dziennikarzami, a także na równi dbać o jakość i tempo powstawania treści, social media i tak ważne dziś SEO. W ten sposób uwolniło się nam sporo mocy przerobowych, które możemy skierować do rzeczy, które można jeszcze poprawić - opisuje Michał Mańkowski. - Tomek, Piotrek i Kuba to jedni z naszych najbardziej doświadczonych dziennikarzy, którzy zdradzali największe predyspozycje do tego stanowiska, więc byli oczywistym wyborem - dodaje.

Tomasz Ławnicki przeszedł do naTemat.pl jesienią 2016 roku, po tym jak rozstał się z radiową Trójką. Piotr Rodzik wcześniej pracował we „Wprost” i Polsat News, a Jakub Noch jest związany z naTemat.pl od startu portalu na początku 2012 roku.

Ponadto w redakcji naTemat.pl na stałe przydzielono dziennikarzom najlepiej odpowiadające im obowiązki: jedni zajmują się wyłącznie dużymi, autorskimi analizami oraz reportażami, a inni piszą krótsze newsy.

Według badania Gemius/PBI w listopadzie ub.r. portal naTemat.pl zanotował 4,06 mln realnych użytkowników i 29,21 mln odsłon, a wszystkie strony Grupy naTemat - 4,7 mln użytkowników i 37,71 mln odsłon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tomasz Ławnicki, Piotr Rodzik i Jakub Noch wydawcami strony głównej naTemat.pl

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aZaliż
Przeglądam od czasu do czasu naTemat. Jest źle, ze wskazaniem, że będzie jeszcze gorzej (tj. niżej).
Czy red. Ławnicki jest w stanie podnieść poziom portalu poprzez umiejętne zarządzanie stroną główną, czy raczej wpasuje się w to, co w natemacie rządzi - taboidowe treści o niskiej atrakcyjności i krótkim terminie spożycia?

Obawiam się, że raczej to drugie. I jest mi niezmiernie przykro.
odpowiedź
User
Marianso
Nie zauważam tego wzrostu przez ostatnie 6 lat o którym pisze autor, to samo jeśli chodzi o ich sociale , czy seo o którym czytałem nie raz w chocby social media manager i wiem jak powinno wyglądać , mam z tym do czynienia na codzien. Jeśli chodzi o ilość tekstów to rzeczywiście więcej, ale czy dobrej jakości to już nie wiem ;)
odpowiedź
User
Świderski
Chłopaki, gratuluje ! Portal jest coraz lepszy, również ze względu na Mańka i Gąsiora
odpowiedź