SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Neostrada tp wyróżniona tytułem Europrodukt

W VII edycji konkursu "Europrodukt" Telekomunikacja Polska otrzymała nagrodę w kategorii usługa, za szerokopasmowy dostęp do Internetu - neostrada tp

Kolegium konkursowe pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów RP uznało, że dzięki wysokiej jakości i przystępnej cenie neostrada tp przyczyniła się do  upowszechnienia szerokopasmowego dostępu do Internetu w Polsce. W ciągu zaledwie dziewięciu miesięcy 2004 r. liczba użytkowników neostrady tp wzrosła ponad czterokrotnie, ze 108  tys. do 453 tys. klientów. Dzięki temu Polska znalazła się wśród państw o najwyższej dynamice wzrostu  szerokopasmowego Internetu na świecie.
Według firmy badawczej Point Topic, w okresie pierwszych 6 miesięcy  2004 r. największa dynamika wzrostu bradbandu była właśnie w Polsce.

Organizatorem konkursu jest Polskie Towarzystwo Handlowe, a patronują mu: Prezes Rady Ministrów RP,  Ministerstwo Gospodarki i Pracy oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. W sześciu dotychczasowych  edycjach konkursu tytułem "Europrodukt" wyróżniono ponad 180 przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego  oraz szkół.

W 2003 r. w plebiscycie zorganizowanym przez pismo PC World Komputer Telekomunikacja Polska została  wyróżniona za neostradę tp tytułem "Dostawcy Usług Internetowych 2003". Neostrada tp została też nagrodzona w  XIV edycji konkursu Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" w kategorii usług teleinformatycznych. Kapituła  konkursu zaliczyła ją do elitarnej grupy najlepszych produktów i usług, które dzięki swoim walorom jakościowym,  technologicznym i użytkowym, są lub mogą stać się wzorem dla innych.

Neostrada tp jest obecnie dostępna w trzech opcjach: 128 kbps z miesięcznym limitem transferu 7 GB, 512 kbps z  miesięcznym limitem transferu 15 GB oraz 1024 kbps z miesięcznym limitem transferu 25 GB.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Neostrada tp wyróżniona tytułem Europrodukt

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl