SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Aktualizacja dekoderów Netia Evobox 4K

Po abonentach platformy cyfrowej Polsat Box, także klienci innego operatora wchodzącego w skład Grupy Polsat Plus, otrzymali na dekodery aktualizację oprogramowania. Posiadacze urządzeń Netia Evobox 4K mogą już korzystać na tych sprzętach z aplikacji Disney+.

Dekoder Netia Evobox 4KArticle

Po aktualizacji softu menu dekoderów Netii jest pionowe. Aktywowane zostało wyszukiwanie głosowe. Na urządzeniach można też korzystać z aplikacji Disney+. Wcześniej umożliwiono to abonentom platformy cyfrowej Polsat Box z urządzeniami Polsat Box 4K i Polsat Box 4K Lite. Dotychczas z serwisu streamingowego mogli korzystać jedynie przez telewizory Smart TV, przystawki do streamingu, komputery, telefony i tablety.

Dekoder Netia Evobox 4K w ofercie od  ponad roku

Netia wprowadziła ofertę dostępu do internetu w technologiach światłowodowych z dekoderem Netia EvoBox 4K w styczniu 2022 roku. Operator poinformował wówczas, że Netia EvoBox 4K posiada cztery razy szybszy procesor i dwa razy więcej pamięci RAM niż dekoder Netia EvoBox oraz wygodny w obsłudze pilot Bluetooth, który ma umożliwiać umieszczenie dekodera w dowolnym miejscu, np. w szafce. Wówczas w zasięgu światłowodu Netii było 2 mln gospodarstw domowych (razem z siecią plus 4 mln).

Obecnie Netia reklamuje promocję, w której można uzyskać dostęp do 81 kanałów telewizyjnych, Disney+ i łącza internetowego do prędkości 300 Mb/s za 70 zł miesięcznie. Osoby, które zdecydują się na 2-letnią umowę, zaczynają płacić dopiero od czwartego miesiąca. W skład pakietu S objętego ofertą wchodzą m.in. Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature, Polsat JimJam, Polsat Doku, Love Nature 4K, MyZen 4K, Travelxp 4K i Museum TV 4K.

Dostęp do internetu w technologiach światłowodowych można przyspieszyć do 600 Mb/s lub 1 Gb/s za odpowiednio 10 zł i 20 zł więcej miesięcznie w stosunku do ceny opcji bazowej (do 300 Mb/s). Za dodatkowe 10 zł miesięcznie usługę telewizyjną można poszerzyć do opcji ze 103 kanałami (Pakiet TV M 4K), natomiast za kolejne 25 zł, w stosunku do pakietu M 4K, klienci otrzymają dostęp do pakietu TV ze 189 kanałami (Pakiet L 4K). Do każdego z pakietów można dobrać sobie dodatkowe Pakiety Premium, wśród nich, np. Polsat Sport Premium razem z Eleven Sports za 20 zł miesięcznie lub Pakiet HBO również za 20 zł miesięcznie. Nowością jest pakiet Ukraina, który zawiera 8 popularnych kanałów i jest dostępny już za 10 zł miesięcznie.

Cyfrowy Polsat przejął pakiet kontrolny Netii w 2018 roku. Na transakcję zgodził się Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Od 2021 roku firma jest jedynym właścicielem operatora telekomunikacyjnego. Disney+ ruszył w Polsce w czerwcu 2022 roku. Grupa Polsat Plus podpisała z nim umowę o współpracy, dlatego oferuje dostęp do tego serwisu streamingowego swoim abonentom na preferencyjnych warunkach.

Dołącz do dyskusji: Aktualizacja dekoderów Netia Evobox 4K

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl