SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Netia: internet do 900 Mb/s na 9 miesięcy, pierwszy miesiąc za 39,90 zł

Netia (Grupa Cyfrowy Polsat) wprowadziła nową ofertę stacjonarnego dostępu do internetu z prędkością do 900 Mb/s, z umową na okres 9 miesięcy. Podstawowa prędkość internetu w ramach oferty to obecnie 150 Mb/s.

Article

W promocji z umową na 9 miesięcy abonament za pierwszy miesiąc korzystania z usług – niezależnie od wybranego wariantu prędkości – wynosi 39,90 zł (ceny z rabatem za e-fakturę i zgody marketingowe). Następnie, np. dla podstawowej prędkości do 150 Mb/s, abonament wynosi 49,90 zł. Osoby korzystające z łączy w technologiach światłowodowych, które są zainteresowane wyższymi prędkościami, mogą skorzystać z opcji do 900 Mb/s.

Na jeszcze niezmodernizowanych łączach, które oferują prędkość poniżej 100 Mb/s, obowiązuje stała cena, jak w pierwszym okresie rozliczeniowym, tj. 39,90 zł.

W ramach oferty istnieje również możliwość dokupienia usług dodatkowych, w tym m.in. stałego adresu IP i/lub HBO GO.

Dodatkowo, każdy nowy klient Netii, który podpiszę umowę w powyższej ofercie, otrzyma kod rabatowy na zamówienie jedzenia przez portal Pyszne.pl.

Zmiany w Netii

Zatrudnienie Joanny Kurskiej w Netii zbiegło się ze zmianami w zarządzie spółki - rada nadzorcza powierzyła funkcję prezesa i dyrektora generalnego Netii Andrzejowi Abramczukowi. Wcześniej - w grudniu ub.r. - objął stanowisko dyrektora ds. strategii i regulacji w Netii oraz wszedł do zarządu spółki.

Andrzej Abramczuk zaczął pełnić funkcję prezesa zarządu - dyrektora generalnego Netii 18 sierpnia br., po wygaśnięciu delegacji Wojciecha Pytla. Przypomnijmy, że w maju br. Pytel został oddelegowany przez radę nadzorczą do tymczasowego wykonywania czynności prezesa spółki na maksymalnie trzy miesiące, po tym jak z funkcji prezesa i dyrektora generalnego zrezygnowała Katarzyna Iwuć.

Na początku grudnia ub.r. 32 proc. akcji Netii od Mennicy Polskiej oraz FIP 11 FIZAN kupił Cyfrowy Polsat, płacąc 638,8 mln zł. W konsekwencji do zarządu Netii zostali powołani dwaj menedżerowie związani z grupą kapitałową Cyfrowego Polsatu: Krzysztof Adaszewski został dyrektorem finansowym i Andrzej Abramczuk . Natomiast w styczniu br. do rady nadzorczej Netii dołączył Wojciech Pytel, od ponad 15 lat związany z firmami Zygmunta Solorza.

W II kwartale 2018 roku Netia uzyskała 343 mln złotych przychodów, a zysk operatora osiągnął poziom 11,7 mln. Wzrosły m.in. przychody z transmisji danych. Spółka utrzymała też pozytywne trendy w zakresie wzrostu liczby szybkich dostępów do internetu, TV i usług mobilnych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Netia: internet do 900 Mb/s na 9 miesięcy, pierwszy miesiąc za 39,90 zł

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Janusz
Netia tak się chwali internetem do 900 mega, a u mbie max 20 mega od 5 lat.

Światłowody są już pociągnięte do centrali na mojej ulicy od roku.

Ciekawe na co jeszcze czekają. Może żeby Orange przejął ich klientów, bo ostatnio też tu kładli światłowody.
odpowiedź