SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Usługi Netii włączone do oferty Plusa i Cyfrowego Polsatu. Jakie pakiety i ceny?

Od 18 czerwca Cyfrowy Polsat i Plus zaczną sprzedaż usług telefonii i internetu stacjonarnego oraz telewizji oferowanych przez Netię. Zostaną one także włączone do programu rabatowego SmartDom.

Article

W ofercie Cyfrowego Polsatu i Plusa usług Netii będą dostępne w czterech różnych wariantach. Internet stacjonarny w trzech opcjach prędkości (do 100 Mb/s, do 300 Mb/s i do 900 Mb/s) będzie oferowany osobno, a także z dwoma pakietami telewizyjnymi: TV Standard (115 kanałów, w tym 60 HD) i TV Super (157 kanałów, w tym 87 HD). Internet stacjonarny będzie też można kupić w pakiecie z telefonią stacjonarną (w opcji 100 minut w abonamencie lub bez limitu).

Usługi Netii zostaną objęte programem rabatowym SmartDom, dlatego połączenie ich z obecnymi usługami Plusa lub Cyfrowego Polsatu da 10 zł zniżki miesięcznie.

Po dołączeniu oferty Netii Program SmartDom będzie obejmował 13 różnych usług: telewizję (satelitarną, cyfrową telewizję naziemną, internetową), telefonię (komórkową oraz stacjonarną), internet mobilny, stacjonarny internet światłowodowy, usługi bankowe, energię elektryczną, gaz, ubezpieczenia, sprzęt AGD oraz monitoring pomieszczeń.

Sprzedaż usług Netii od 18 czerwca

Usługi Netii będą dostępne w sieci sprzedażowej Plusa i Cyfrowego Polsatu od 18 czerwca. Początkowo w ramach pilotażu będą oferowane w 181 punktach sprzedaży, a docelowo - we wszystkich.

Oferta Netii w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu będzie też dostępna dla nowych klientów. Każda taka osoba będzie mogła kupić cztery warianty oferty Netii w abonamencie standardowym, czyli bez usług Plusa i Cyfrowego Polsatu, co będzie oznaczać, że nie będzie mogła skorzystać z rabatu w ramach SmartDomu.

Firmy Zygmunta Solorza za 65 proc. akcji Netii zapłaciły 1,28 mld zł

Na początku grudnia ub.r. Cyfrowy Polsat za 638,8 mln zł przejął 32 proc. akcji Netii od Mennicy Polskiej oraz FIP 11 FIZAN. Natomiast w drugiej połowie maja, po uzyskaniu zgody UOKiK-u, Cyfrowy Polsat i związana z nim spółka Karswell w ramach wezwania kupiły od inwestorów kolejne 33 proc. akcji Netii, płacąc za nie 638,75 mln zł.

Jednocześnie z Netii odeszli prezes i dyrektor generalny Katarzyna Iwuć oraz członek zarządu i dyrektor ds. techniki Stefan Radzimiński, a obowiązki prezesa przejął Wojciech Pytel, członek zarządu spółki reprezentujący Cyfrowy Polsat.

W pierwszym kwartale br. grupa Cyfrowy Polsat zanotowała 2,34 mld zł wpływów sprzedażowych oraz 292,2 mln zł zysku netto. Liczba abonentów firmy zmalały w skali roku o 1,8 proc. do 5,74 mln, za to liczba sprzedanych im usług zwiększyła się o 3,4 proc. do 13,8 mln.

Z kolei Netia w minionym kwartale miała 21,18 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej, wobec 12,46 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane wpływy sprzedażowe firmy zmalały z 365,01 do 346,9 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Usługi Netii włączone do oferty Plusa i Cyfrowego Polsatu. Jakie pakiety i ceny?

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bogdan
no super! nareszcie może jakiś logiczny net stacjonarny.. muszę się rozeznać dokładniej i heja!
odpowiedź
User
viki
No to pozamiatają rynek. Tv, komórki, net mobilny a teraz kabel. Nikt nie ma więcej
odpowiedź
User
krzysiek
no to teraz mają wszystko, jak dołączą do smartdomu internet z kabla i tv z kabla...
odpowiedź