SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Netia: tańszy internet i pakiety 3play, nowa oferta stacjonarno-komórkowa

Netia wprowadza nową ofertę z tańszym internetem dla użytkowników zadowalających się wolniejszym dostępem, ekonomicznymi planami telefonicznymi z nową ofertą stacjonarno-komórkową oraz niższymi cenami pakietów 3play (telewizja, internet, telefon).

Netia: tańszy internet i pakiety 3play, nowa oferta stacjonarno-komórkowa

Nowa oferta internetowa Netii składa się z trzech głównych wariantów prędkości transmisji danych: do 2 Mb/s, Max20 (odpowiednik dotychczasowej oferty No Limits ADSL) oraz Max50 (Max100 dla sieci ETTH), odpowiednio w cenach 49,90 zł, 59,90 zł i 79,90 zł.

Nowością w ofercie internetowej Netii jest szybki dostęp VDSL również na bazie sieci TP w technologii BSA (Max40) w cenie 79,90 zł miesięcznie. W ramach oferty klienci otrzymują w użytkowanie (bez dodatkowych opłat miesięcznych) Netia Spot lub router VDSL.

W ofercie telefonicznej do abonamentu Non Stop za 59,90 zł, w ramach którego oferowane są nielimitowane połączenia krajowe, dodana zostanie taryfa Wieczory i Weekendy w cenie 49,90 zł. Natomiast najtańszy abonament stacjonarny w Netii to obecnie Lepszy Telefon 30 za 34,90 zł miesięcznie.

Klienci, którzy wolą korzystać z telefonu komórkowego, ale chcą nadal pozostać przy telefonie stacjonarnym, zamiast taryfy Wieczory i Weekendy mogą wybrać nowość w ofercie głosowej Netii - abonament stacjonarny (bez wliczonych minut) i taryfę komórkową (sama karta SIM) z wliczonymi 60 minutami połączeń. Po wykorzystaniu minut wliczonych w abonament połączenia przez telefon komórkowy kosztują 0,29 zł z VAT.

W przypadku zakupu internetu i telefonu (z wyjątkiem taryfy Lepszy Telefon 30) cena abonamentu telefonicznego zostanie obniżona o 9,90 zł miesięcznie. Jeśli usługi oferowane są na bazie sieci własnej Netii lub uwolnionych linii TP (LLU), wówczas cena obniżona jest do 1 zł za każdą z usług do pierwszych 4 miesięcy.

Bez większych zmian pozostaje standardowa oferta pakietów telewizyjnych oraz oferta Telewizji Osobistej z HBO GO. Zmiany w ofercie internetowej i telefonicznej sprawiają natomiast, że w wariancie podstawowym standardowa oferta 3play (telewizja cyfrowa, internet, telefon) dostępna jest za 89,90 zł. W ramach oferty klienci otrzymują w bezpłatne użytkowanie Netia Player - dekoder cyfrowej telewizji, zapewniający dodatkowo dostęp do serwisów VoD, Facebooka, YouTube i innych serwisów internetowych.

Umowy zawierane są na okres 24 miesięcy, a w przypadku wcześniejszego zerwania umowy naliczane są standardowe opłaty wyrównawcze. Opłaty aktywacyjne za poszczególne usługi wynoszą 1 zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Netia: tańszy internet i pakiety 3play, nowa oferta stacjonarno-komórkowa

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Cypher_m
Generalnie - drozej...
odpowiedź