SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

New Balance kontynuuje współpracę z Performance Media

Wystartowały pierwsze w 2023 roku kampanie świadomościowe marki New Balance prowadzone przez Performance Media.

Article

Działania agencji obejmują przygotowanie strategii mediowej oraz prowadzenie i zakup kampanii digital w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech.

Emisja kampanii display & video odbywa się na wielu płaszczyznach mediowych, m.in. na Facebooku, TikToku czy w sieci reklamowej Google.

- Cieszymy się z kontynuacji współpracy, równocześnie dziękując za zaufanie, którym jesteśmy obdarzani. Nasze grono specjalistów stara się udowadniać każdą wspólną kampanią, że nasza współpraca zmierza w coraz to lepszym kierunku, dzięki czemu osiągamy wspólnie satysfakcjonujące rezultaty - komentuje Kuba Taczewski, strategy director w Performance Media.

- Nasza strategia biznesowa na ten rok zakłada dotarcie do nowej grupy docelowej, odświeżenia konsumenta New Balance przy jednoczesnym utrzymaniu charakteru marki oraz przetestowanie nowych, niestandardowych narzędzi, które pomogą nam w realizacji wspomnianych celów. Oferta Performance Media spełniała te wszystkie założenia - dodaje Miłosz Krywański, CEE digital marketing manager New Balance.

Agencja Performance Media prowadzi też działania SEO dla słowackiej, czeskiej i węgierskiej wersji sklepu New Balance.Współpraca agencji z klientem rozpoczęła się w ubiegłym roku po wygranym przetargu.

Dołącz do dyskusji: New Balance kontynuuje współpracę z Performance Media

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Petarda
No i petarda
5 6
odpowiedź
User
Ads
w dupie.
0 8
odpowiedź
User
mediametric
Kurczę nazwisko Taczewski przebija się już kolejny raz. Brawo! Coraz głośniej się robi, na miejscu Performance obawiałbym się solidnej oferty ze strony konkurencji.
6 4
odpowiedź