SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

New business director Empiku Łukasz Kmiecik w zarządzie e-Muzyki

Łukasz Kmiecik, new business director w Empiku, przeszedł z rady nadzorczej do zarządu kontrolowanej przez Empik spółki e-Muzyka. Natomiast do rady nadzorczej e-Muzyki powołana została Natalia Korzeniecka-Walak.

Article

W zarządzie e-Muzyki Łukasz Kmiecik objął funkcję wiceprezesa. Zastąpił na niej Piotra Światka, którego oddelegowanie do zarządu z rady nadzorczej spółki wygasło w zeszły piątek.

Łukasz Kmiecik jest związany z Grupą Empik od sześciu lat. Początkowo był dyrektorem ds. strategii i innowacji, a w kwietniu ub.r. został new business directorem. Odpowiada za rozwój biznesu biletowego Grupy Empik (marki Empik Bilety oraz Going.) oraz nowe technologie muzyczne (uruchomiona wiosną br. platforma Empik Music). Zajmuje się też nadzorem nad niektórymi spółkami zależnymi, jest członkiem zarządu Empik Ventures i członkiem rady nadzorczej Empik Foto.

Przed pracą w Empiku Łukasz Kmiecik był związany m.in. z Arthur Andersen (następnie Ernst & Young), WestLB Bank Polska i MDDP Business Consulting.

W radzie nadzorczej e-Muzyki Kmiecika zastąpiła Natalia Korzeniecka-Walak. Z Empikiem jest związana od 2016 roku, zajmuje się kwestiami prawnymi i compliance, pełni funkcję dyrektora ds. korporacyjnych. Wcześniej pracowała m.in. w kancelarii prawnej CMS Cameron McKenna.

Prezesem e-Muzyki od połowy 2010 roku jest Jan Ejsmont. W pierwszej połowie br. firma zanotowała 20,971 mln zł przychodów sprzedażowych, 1,45 mln zł zysku operacyjnego i 1,22 mln zł zysku netto, wobec 15,54 mln zł wpływów, 1,17 mln zł zysku operacyjnego i 919,9 tys. zł zysku netto rok wcześniej.

Do Empiku należy 80,25 proc. akcji e-Muzyki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: New business director Empiku Łukasz Kmiecik w zarządzie e-Muzyki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl