SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

News24 z nowym interwencyjnym formatem. Prowadzącą Marcelina Bednarska

„Interweniujemy” - taki tytuł nosi nowy program, który zadebiutuje na antenie stacji News24 w czwartek 15 grudnia. Ma poruszać zagadnienia zgłaszane do redakcji widzowie. Prowadzącą jest Marcelina Bednarska.

Fot. Jacek KowalskiArticle

Program ma „Interweniujemy” w sensie dosłownym oddawać głos widzom. - To oni będą decydować o poruszanych problemach w trakcie programu, swoje sprawy zgłaszają bezpośrednio do redakcji. Format „Interweniujemy” zajmuje się problematyką społeczną w odniesieniu do bieżącej polityki i zmian legislacyjnych - informuje portal Wirtualnemedia.pl Karolina Szymańska, dyrektor kanału News24.

Magazyn będzie składał się z dwóch części. W pierwszej prowadząca będzie omawiała i ilustrowała zgłaszany przez widzów problem, w drugiej omawiać go będą zaproszeni do studia eksperci. Wszystko to w ciągu 24 minut, bo tyle ma trwać program. Emisja - w News24 w każdy czwartek o godzinie 17:00, powtórki w sobotę i niedzielę o 17:00.

Autorką i prowadząca, a także realizującą zgłaszane przez widzów materiały jest Marcelina Bednarska.

 

News 24 to stacja informacyjna, nadająca od marca br. przez spółkę Astro. 14 listopada kanał pojawił się na platformie Play Now (pozycja 150), a dzień później, od 15 listopada emitowany jest w sieci UPC Polska (dekodery Apollo, Horizon - pozycja 125, dekoder Mediabox - pozycja 166). W rezultacie, zasięg techniczny kanału News24 wśród sieci kablowych wzrasta pięciokrotnie” - informuje w komunikacie dla inwestorów spółka Astro.

Pod koniec października rada nadzorcza spółki Astro przyjęła rezygnację Ryszarda Krajewskiego z zarządzania kanałem News24 - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Jednocześnie wyznaczono Karolinę Szymańską na prokurenta spółki i powierzono jej „prowadzenie i rozwijanie projektu News24”. Krajewski ma skupić się na rozwijaniu kanału 13.TV.

W pierwszych trzech kwartałach br. przychody Astro zwiększyły się rok do roku z 1,74 do 1,97 mln zł, a strata netto pogłębiła z 600,4 tys. zł do 4,79 mln zł. Jak wskazano w raporcie, stacja News24 nadal dużo więcej kosztuje niż zarabia z reklam.

Dołącz do dyskusji: News24 z nowym interwencyjnym formatem. Prowadzącą Marcelina Bednarska

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ech
Wciąż brak kanału na satelicie i wielu dużych sieciach kablówek. Jedno UPC wiosny nie czyni. Jak na 9 miesięcy działalności, to zasięg jest wciąż kiepski. Takie rzeczy planuje się jeszcze przed startem kanału.
odpowiedź
User
xyz
Tej telewizji po prostu nie ma.
odpowiedź
User
Eduardo
Będzie oglądalność, czuję moc, jakość i zysk!
odpowiedź