SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Newsline C&C dla PolCardu

Agencja Newsline C&C uruchomiła Intranet PolCardu

Specjalizująca się w komunikacji zmiany agencja Newsline C&C, we współpracy z działem PR firmy PolCard, wprowadziła nowe narzędzie w systemie komunikacji wewnętrznej największego krajowego centrum autoryzacyjno-rozliczeniowego transakcji kartowych.

Po ponad 3 miesiącach prac agencja uruchomiła firmowy serwis intranetowy. Wewnętrzna strona firmy jest osiągalna dla pracowników PolCardu zarówno z komputerów biurowych, jak i osobistych o każdej porze i z każdego miejsca na świecie.

Intranet PolCardu zawiera obecnie 140 podstron, ponad 50 dokumentów i dwie bazy danych. Niemal codziennie aktualizowany serwis składa się z dostarczanych przez dział PR PolCardu informacji firmowych, wiadomości z rynków finansowych oraz monitoringu prasy. Ponadto znajdują się w nim: dokumenty firmowe, obszerne archiwum prasowe oraz podstrony poświęcone życiu firmy.

Kluczowe dla dwustronnej komunikacji jest forum dyskusyjne oraz inne interaktywne narzędzia, dzięki którym pracownicy mogą anonimowo wymieniać opinie, na bieżąco komentować aktualne wiadomości i brać udział w sondach.

Wprowadzenie nowoczesnego narzędzia komunikacji wewnętrznej, jakim jest intranetowy biuletyn wewnętrzny, jest nową jakością w polityce informacyjnej PolCardu - mówi Renata Gawkowska, Ekspert ds. PR w PolCard S.A. -  Teraz znacznie łatwiejsze staje się trafienie z wiadomościami do niemal 300 pracowników firmy. Dzięki bardzo dobrej współpracy przy projekcie z agencją Newsline C&C udało się zbudować nie tylko serwis informacyjny, ale interaktywny kanał komunikacji, który daje nam szansę na poznanie opinii pracowników na tematy bezpośrednio ich dotyczące.

Dzięki technologii CMS agencja Newsline C&C może na bieżąco wprowadzać do Intranetu PolCardu nowe treści i dowolnie projektować układ stron, tworząc nowe kategorie i podstrony. Oprócz tekstów można znaleźć na nich także zdjęcia, pliki dźwiękowe, a nawet krótkie filmy związane z życiem PolCardu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Newsline C&C dla PolCardu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl