SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

NextiraOne Polska z PT Szeptel

NextiraOne Polska podpisała umowę ze spółką Szeptel S.A.

30 czerwca br. NetiraOne Polska podpisała kontrakt z firmą Szeptel na dostawę i implementację systemu na świadczenie usługi szerokopasmowego dostępu do internetu ADSL. Wartość kontraktu zamknie się kwotą na poziomie 167 tys. EURO.

Podpisana w dniu dzisiejszym umowa obejmuje dostawę i implementację systemu na świadczenie usługi szerokopasmowego dostępu do internetu ADSL dla abonentów firmy SZEPTEL S.A. rejonu podlaskiego. Rozwiązanie realizowane będzie w oparciu o technologię firmy ALCATEL.

"Nasza strategia zakłada pozyskanie jeszcze w bieżącym roku pond 1000 abonentów dla tej usługi, dlatego zdecydowaliśmy się na wybór firmy NextiraOna, partnera, który gwarantuje nam realizację zakładanej strategii." - powiedział Krzysztof R. Kowalow, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu P.T. Szeptel S.A. "Docelowo planujemy pozyskanie w ciągu najbliższych 18 miesięcy 2 tysięcy abonentów usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu w rejonie podlaskim." - podsumował Krzysztof R. Kowalow.

"Szeptel jest kolejnym operatorem telekomunikacyjnym, z którym udało się nam podpisać umowę. Mam nadzieję, że nasza współpraca zapewni optymalne rozwiązania w zakresie oferty produktów dla abonentów PT Szeptel" - powiedział Andrzej Krasuski, Dyrektor Departamentu Operacyjnego NextiraOne Polska. 

Strony ustaliły, że planowana współpraca dotyczyć będzie zarówno projektowania i implementacji nowych usług zintegrowanych w infrastrukturze firmy Szeptel, jak i wspólnego pozyskiwania klientów i oferowania im zintegrowanego pakietu opartego na ofercie NexitraOne i usługach Szeptel.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: NextiraOne Polska z PT Szeptel

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl