SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nick Hugh zamiast Murdocha MacLennana szefem Telegraph Media Group

Murdoch MacLennan po 13 latach sprawowania funkcji dyrektora wykonawczego Telegraph Media Group opuszcza stanowisko i awansuje na fotel wiceprezesa koncernu. Funkcję CEO przejmuje po nim Nick Hugh, który przyszedł do firmy w styczniu 2017 roku.

Murdoch MacLennan (z lewej) i Nick Hugh, fot. The Telegraph Article

O zmianach personalnych wydawnictwo Telegraph Media Group (TMG), właściciel dzienników „The Daily Telegraph” oraz „The Sunday Telegraph” poinformowało na swojej stronie internetowej.

Zgodnie z komunikatem Murdoch MacLennan, dotychczasowy dyrektor wykonawczy TMG po 13 latach opuści to stanowisko, pozostanie jednak w strukturach koncernu jako jeden z wiceprezesów. Jego zadaniem będzie m.in. utrzymywanie kontaktów z organizacjami branżowymi oraz instytucjami regulującymi rynek medialny w Wielkiej Brytanii.

Na dotychczasowym miejscu MacLennana pojawi się Nick Hugh, który w styczniu br. rozpoczął pracę w TMG jako dyrektor operacyjny, a wcześniej był m.in. wiceprezesem europejskiego oddziału Yahoo.

Według zapowiedzi Hugh kierując wydawnictwem skupi się przede wszystkim na rozwoju segmentu związanego z cyfrową reklamą oraz internetowych aktywności koncernu.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nick Hugh zamiast Murdocha MacLennana szefem Telegraph Media Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl