SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nie musisz kupować dziecku ubezpieczenia w szkole

Nowy rok szkolny jeszcze dobrze się nie zaczął, a niektóre szkoły już przeszły na nauczanie zdalne. Nie wiadomo jak sytuacja będzie rozwijała się dalej. Wszystko przez niepewną sytuację związaną z rozwojem pandemii COVID-19. Mimo to rodzice myślą, jak chronić swoje dziecko w szkole czy przedszkolu także od następstw nieszczęśliwych wypadków. Wielu z nich zadaje sobie pytanie czy kupować polisę w szkole?

fot. LINK4Article

Mało kto wie, że nie ma obowiązku ubezpieczenia dziecka za pośrednictwem szkoły. Można to zrobić samemu, a polisa LINK4 Mama będzie chronić nie tylko podczas lekcji i przerw, ale też w czasie wolnym i to przez cały rok.  Ubezpieczenie NNW w LINK4 Mama jest złotym środkiem. Będzie chronić dziecko zarówno w szkole, podczas lekcji i przerw, ale także w domu, na podwórku, podczas wyjazdów i na zajęciach sportowych czy tanecznych, pod warunkiem, że nie są to aktywności uprawiane zawodowo. NNW w LINK4 Mama działać będzie przez 12 miesięcy, przez całą dobę, a ubezpieczyć można dzieci do 18 roku życia.  Dzięki temu rodzice nie muszą się też zastanawiać, czy dziecko będzie chronione, gdy tradycyjne lekcje znów zostałby zawieszone.

LINK4 Mama ma w swojej ofercie całą gamę produktów, które stworzoną są specjalnie z myślą o dzieciach do 18 roku życia. Są to m. in. korepetycyjne dla dziecka, które z powodu choroby nie może chodzić do szkoły dłużej niż 7 dni. Wówczas ubezpieczyciel opłaca prywatne lekcje, by nie dopuścić do powstania zaległości. LINK4 Mama opłaci i dostarczy też leki oraz sprzęt rehabilitacyjny dla chorego dziecka. O limity tych usług, a także wszelkie inne funkcjonalności pakietu LINK4 Mama należy pytać konsultantów dyżurujących pod numerem 604 14 14 14, można też zajrzeć na stronę www.link4mama.pl. Poza szczegółami oferty są tam też ogólne warunki ubezpieczenia, z którym należy bezwzględnie zapoznać.

Do zalet LINK4 Mama należą też wysokie sumy ubezpieczenia. Można wybrać jeden z czterech wariantów. Wahają się od 15 do 100 tysięcy. Uwagę zwraca też przystępna cena. Koszt polisy to od 42 do 220 złotych za jedno dziecko (za cały rok kalendarzowy) w zależności od wybranej sumy ubezpieczenia.

Rodzie muszą też pamiętać, że nie ma obowiązku kupowania polisy w szkole. Można ją nabyć na własną rękę i będzie działać co najmniej tak samo.

Advertisement

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nie musisz kupować dziecku ubezpieczenia w szkole

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl