SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Chcesz praktykować w agencji Havas w Nowym Jorku? Wyślij SMS do jej szefa kreacji

Harry Bernstein, szef kreacji agencji reklamowej Havas w Nowym Jorku wystąpił osobiście w kampanii rekrutacyjnej. Bezpośrednio zwraca się do tych wszystkich, którzy chcieliby spróbować pracy w reklamie i zachęca ich do wysłania SMS-a bezpośrednio na jego numer telefonu.

Article

W Nowym Jorku oraz na terenie 14 kampusów uniwersyteckich w całych Stanach Zjednoczonych pojawiły się reklamy z hasłami: „You need a job. I need ideas. Text me. 917-324-1034. Harryb”.

W ten sposób Harry Bernstein, szef kreacji agencji Havas w Nowym Jorku chce zachęcić wszystkich zainteresowanych odbyciem stażu w dziale kreacji tej agencji reklamowej.

Staż ma odbyć się latem, a Bernstein będzie odbierać i odpisywać na SMS do 11 kwietnia. Spośród autorów wszystkich wiadomości wybierze 40 osób, które jego zdaniem mają największy potencjał.

Zgłaszać się może każdy, niezależnie od tego czym się interesuje czy co robi. Mogą to być zarówno osoby z PR, jak i z finansów, strategii, z każdej dowolnej dziedziny. Ważne by udowodniły mu, że mają genialne pomysły na to, jak zmienić świat na lepsze. Jak mówi sam Bernstein, to ma być bardziej ambitne od wymagań, jakie zwykle stawia się stażystom rekrutowanym do agencji reklamowych.

Czterdzieści osób, które w ramach tej akcji zostaną wybrane będzie odbywać staż w nowojorskim oddziale agencji Havas przez 10 tygodni począwszy od czerwca. I jak zapewnia Bernstein, niewykluczone, że ich pomysły na lepszy świat mogą stać się rzeczywistością dzięki wsparciu agencji Havas.

Harry Bernstein w odpowiedzi na pytanie, dlaczego w ten dość osobisty sposób chce rekrutować stażystów powiedział, że od zawsze uważał, że przemysł reklamowy to przede wszystkim ludzie.

- Aby wykonać wspaniałą pracę, tak naprawdę potrzeba ludzi. Mamy coś, co nazywa się Breaking Bread, gdzie ja i Laura Maness, CEO w Havas New York jemy wspólną kolację z 10 osobami raz na dwa tygodnie. Bo bycie blisko ludzi jest wszystkim. Poza pracą kreatywną spędzam czas z dwiema grupami ludzi - ludźmi, z którymi pracuję i moimi klientami. Tak dzielę swój czas. Codziennie rano mam śniadanie robocze. Będę albo spotykać się z ludźmi, z którymi pracuję, albo z nowymi talentami, albo z klientem. Jest to styl, do którego się dostosowałem, jeszcze przed rozpoczęciem kampanii - powiedział Bernstein.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Chcesz praktykować w agencji Havas w Nowym Jorku? Wyślij SMS do jej szefa kreacji

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Polones Copue
Bazgranie po murach to zwykły wandalizm. Oblepianie płotów, też nie wygląda najlepiej.
odpowiedź