SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nikodem Rachoń wicedyrektorem marketingu w Energa SA

Nikodem Rachoń awansował w spółce Energa na stanowisko wicedyrektora marketingu. W firmie pracuje od maja br., a wcześniej był związany m.in. z Dcode Media. Jest bratem czołowego dziennikarza TVP Info Michała Rachonia, dlatego zakwalifikowano go do grona tzw. Misiewiczów.

Nikodem Rachoń Article

W spółce Energa Nikodem Rachoń poprzednio pełnił funkcje głównego eksperta ds. marketingu i komunikacji oraz dyrektora zarządzania marką.

Wcześniej pracował m.in. w Dcode Media, gdzie najpierw był konsultantem, a potem regionalnym menedżerem. Ponadto przez cztery lata wykładał w Akademii Morskiej w Gdyni, był też asystentem Krzysztofa Hołowczyca podczas części jego kadencji w Parlamencie Europejskim.

Nikodem Rachoń jest doktorem filozofii, ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia doktoranckie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Nikodem Rachoń jest bratem Michała Rachonia, czołowego dziennikarza TVP Info, a wcześniej Telewizji Republika, dlatego znalazł się na prowadzonej przez Nowoczesną stronie internetowej zbierającej tzw. Misiewiczów, czyli osoby, które zostały w br. zatrudnione w sektorze państwowym dzięki koneksjom w środowisku PiS-u.

„Gazecie Wyborczej” nie udało się uzyskać od Energi oficjalnego potwierdzenia, że Rachoniowie są braćmi. Firma poinformowała natomiast, że Nikodem Rachoń został w niej zatrudniony i awansowany bez konkursu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nikodem Rachoń wicedyrektorem marketingu w Energa SA

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wwa
Teraz redaktor Michał musi do upadłego walczyć o powodzenie dojnej zmiany, bo doi już z bratem.
46 16
odpowiedź
User
widz555
Po co konkurs, jak brat poleca?
46 15
odpowiedź
User
Ała
Nikodem... Jakże trafnie dobrane imię.
44 14
odpowiedź
User
gda
Misiewiczowi koryciarze bez kwalifikacji i doświadczenia, niech to poczują się jak to jest jak się bezpodstawnie atakowało siostrę i brata Wielowieskiej.
31 14
odpowiedź
User
xm
Polityka prorodzinna w wydaniu PiS. Program koryto+
39 13
odpowiedź