SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trzech amigos w reklamie nju mobile (wideo)

Trwa kampania reklamowa oferty nju mobile (Orange Polska) promująca wariant z trzema numerami w abonamencie.

Article

W spocie z kampanii bohater symbolizujący markę nju mobile wspólnie z dwoma kolegami podróżuje przez krainę kojarzącą się z Meksykiem i śpiewa o promowanej ofercie.

W ramach tej oferty w wariancie z trzema kartami SIM każdy użytkownik oprócz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci w kraju może korzystać z 20 GB internetu mobilnego. Ponadto po sześciu miesiącach przyznawana jest dodatkowa paczka internetowa, która po 24 miesiącach wynosi 60 GB.

 

Aktywności reklamowe nju mobile są realizowane głównie w telewizji i internecie. Za kreację reklam odpowiada agencja Ogilvy & Mather, a za planowanie i zakup mediów - dom mediowy Initiative Media Warszawa, który od kilku lat obsługuje w tym zakresie Orange Polska.

Oferta nju mobile pojawiła się w 2013 roku, na początku ub.r. liczba jej użytkowników przekroczyła 1 mln, czemu towarzyszyła kampania reklamowa.

W pierwszym kwartale br. Orange Polska zanotował wzrost przychodów sprzedażowych o 4,1 proc. do 2,92 mld zł, zysku operacyjnego z 88 do 116 mln zł i wyniku netto z 38 mln zł straty do 39 mln zł zysku. Liczba abonentów mobilnych telekomu zwiększyła się o 6,5 proc., a klientów internetu światłowodowego - o 38,1 proc.

Niedawno zarząd Orange Polska zaproponował, żeby firma z zeszłorocznego zysku netto nie wypłacała dywidendy.

Dołącz do dyskusji: Trzech amigos w reklamie nju mobile (wideo)

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nom
Genialne
odpowiedź
User
Zofia
Kapitalna reklama. Genialnie narysowana, dowcipna, zwracająca uwagę. Świetna muzyka, dobrze "sklecony" tekst. Ogląda się z przyjemnością.
odpowiedź